Rozdvojena osobnosť

Príspevok v téme: Rozdvojena osobnosť
Mia675

Ahojte. Chcem sa podeliť s vami o môj problém. Moja blízka osoba priateľ mi v nahnevanisti povedal ze som rozdvojena osobnosť. Najprv som nevedela co to je ale po preštudovaní som sa to dozvedela že jeho vlastne schizofrénia. Doteraz som sa necítila nejaká chora a ani sa necítim. S priateľom sa hocikedy pohadame riadne ale vzdy sa to napraví. Aj ked jenpravda ze moje city k nemu ochladli odkedy mi raz ublizil ale ľúbim ho stále veľmi. Od kedy mi to povedal tak sa cítim hlupo. Nemôžem v noci spat a stále rozmýšľam ci mal pravdu alebo nie. Rozhodne sa tak necítim. Neviem ci to bolo povedané úprimne od neho lebo viem ze znení hlavy to nebolo. Myslím si ze jeho mama si mama dala k vestici vyvestit a teraz si toto o mne mysli. Pretože ked mi to vypovedal spomenul jeho mamu a vesticu. No na druhý den po hádke mi tvrdil ze si to vymyslel. Lenže mna to ubija a od kedy mi to povedal nad ničím inYm nerozmýšľam iba nad tým a trápim sa... Predtým som žila normálny život nad takým som sa vôbec nezamyslala ze som chora... Neviem co mam robit priateľ mi nechce povedat odkiaľ to ma pretože poznám ho dost dobre a z vlastnej hlavy to určite nebude. Jeho mama ma tiez tak nepozná aby mi mohla určiť takúto hrozbu diagnózu... Poraďte co s tým . :/