Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide chudnúť?

katecon

No hej ale kazda dieta ma bud mensie alebo vacsie nevyhody. Myslim ze toto je pre mna velmi drasticke tak sa dam asi iba na jedenie dietnych polievok uvidime co to spravi. Viem ze je to hlupost ale 26. Idem na svadbu a chcem tam vyzerat dobre :)

pandorica

Isteže ide o kalórie, ale v dlhodobejšom merítku ako pár dní.Urob ako myslíš, určite ti nohavice budú volnejšie, ale reálne neschudneš tuk, iba vodu a vyprázdniš sa.To môže robiť na váhe aj 4-5kg, ale opakujem, nie je to tuk.Stačí ak sa naješ, máš to späť, ver mi, viem o čom hovorím.

katecon

No neviem lebo pri chudnuti je hlavne dolezite kolko kcal primes. Jasne ze ked chces mat vyformovanu postavu toto nepomoze. Ale pri tejto diete primes okolo 500kcal denne namiesto napr. 1200 a to mas zhruba za 4 dni 1kg tuku dole+niaka voda a svaly. Takze ja to skusim

pandorica

Jasné, že to bolo vidieť, keď nič nejedol, to je hladovka, nie dieta.Vlastne neschudneš, iba sa vyprázdniš, potom to však naberieš späť.Potrebuješ niečo pomalšie, aby si si váhu udržala.Lebo trvalo schudneš, len keď schudneš tuk, a to určite nie je prípad pitia vody s javorovým sirupom.

katecon

No to je skvor dieta ked potrebujes rychlo schudnut :-D pijes iba vodu so sirupom a citronom po kym nedosiahnes vahu aku chces .... moj brat tak schudol 5 kg za tyzden a bolo to vidiet aj na nohaviciach

katecon

Ahojte aj ja by som sa rada k vam pridala meriam 169cm a vazim 60kg urcite tych 5 kg chcem dat dole minimalne :) ja chcem skusit dietu s javorovym sirupom

pandorica

Ale vážne, aké veľké tie faldíky asi budú keď meriaš 178cm a vážiš 59kg, moc veľké asi nie.Ja sa začínam cítiť štíhlo už teraz a to mám skoro o 2Okg viac ako ty. 2Okg... to znie hrozivo, tak to teda mám čo robiť.Na tej dukanovej diete teda asi pobudnem dlhšie ako som predpokladala:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide chudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk