Podviedol ma - čo ďalej?

Príspevok v téme: Podviedol ma - čo ďalej?
mi-sha

Zdravím, chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, pretože si už sama neviem dať rady... Mala som priateľa, s ktorým som bola takmer 2 roky.. tieto letné prázdniny som na mesiac odišla do Ameriky a bola som úplne pokojná, mal moju stopercentnú dôveru, dennodenne sme si písali, kým som bola preč a bol jedným z hlavných dôvodov, prečo som sa po mesiaci tešila domov.. no keď som prišla späť, všetko bolo úplne iné ako som si predstavovala.. dozvedela som sa, že ma podviedol.. a nie raz! Úplne ma to dalo dole,nikdy v živote som sa podobne necítila.. strašne sme sa hádali, no teraz ma znovu prosí o šancu.. plakal mi do telefónu, potom sme sa boli porozprávať a vravel mi, že to bola jeho najväčšia chyba v živote, že si uvedomil, že chce iba mňa a presvedčí ma o tom, že to myslí naozaj vážne, že bezo mňa nemôže byť a tak ďalej, a tak ďalej... Ja som nanešťastie človek, ktorý dokáže veľmi rýchlo odpúšťať a ja sama tak strašne chcem byť znova s ním, ale na druhej strane ma to neskutočne žerie.. keď sa na neho pozriem, predstavujem si len to ako bol s inými, navyše tie baby často stretávam (som z malého mesta) a ide ma roztrhnúť... neviem, či by som s ním ešte vôbec dokázala mať sex... pred spaním nemyslím na nič iné tiež iba na to, proste vkuse mi to behá po rozume, neviem sa s tým vyrovnať, veľmi ma to trápi.. čo robiť? Ako sa cez to preniesť, keď ho ešte stále tak veľmi ľúbim? Ja vôbec neviem ako ďalej...

fero11111

si na hlavu len tolko ...

prepac nechce sa mi uz nic pisat ohladne toho to tu je furt dokola napiseme litanie aj tak sa knemu vratis uz teraz sama vies ze mu tu sancu das lebo tu pises a riesis to vyrovnana a spravna zena by ho oplula a poslala do pitche ... kam aj patri sebaucta voci samej sebe ? je nejaka? ci nikde nikto nic asi nie

mi-sha

sama neverím, ako som mu mohla vôbec tak veľmi dôverovať.. momentálne sa mi neskutočne doprosuje, žobre o ďalšiu šancu, že mi dokáže, že to bol len skrat a že si uvedomil, že som pre neho jediná.. je to pre mňa veľmi ťažká situácia, nikto som niečo podobné nechcel zažiť.. ale nedokážem mu veriť, keby som mu dala znovu šancu asi by som sa stala vážne paraoidnou a bála by som sa kade chodí, čo robí, a takto sa ja trápiť vážne nechcem..

Agnes998

misha presne si to vystihla, je velmi pravdepodobne ze ta nepodviedol prvy raz, ale ze to robil vzdy ked mal prilezitost aj predtym. Akurat ked si odisla, mal k tomu este ovela viac prilezitosti, mohol si robit co chcel a vyuzil to na sex s viacerymi zenami. V skutocnosti to nelutuje, to su len kecy. Keby mal jeden sex s jednou zenou, dalo by sa uvazovat ze to potom olutoval, ale toto? On lutuje len to, ze sa to prevalilo, nie to, ze sa to stalo. Ak by si mu odpustila, robil by ti to aj v buducnosti, uz by mal aj istotu, ze mu podobne ulety odpustis

james bond

nemrzi ho az tak ako vyprava pravdepodobne, ak ho vezmes naspat bude len vidiet ze si moze robit co chce, dovera uz nikdy nebude taka aka bola

Fleur-de-lis

aj ja súhlasím, neobnovuj vzťah. Keď partner podvedie ešte počas chodenia, nikdy by som neodporučila vzťah obnoviť. Ale zas ty sama vieš, čo všetko chceš riskovať a znášať. Ale myslím, že pokoj by si už v tom vzťahu nenašla.
Prajem ti silu, kým tým všetkým budeš prechádzať.

Laara

mi-sha, sucitim s tebou..a stotoznujem sa s nazormi, ze ziadnu druhu sancu nedavat..ze nebol triezvy nie je ziadne ospravedlnenie..tu neslo ani o nejake jednorazove zlyhanie, on trtkal viacere..podla mna tu velmi nie je nad cim premyslat..
nikoho nikdy skutocne nepoznas a nespoznas..a aj ked to boli a urcite k nemu prechovavas stale nejake city..tak chod svojou cestou, casom zabudnes..v tomto vztahu by to uz nikdy nebolo ako predtym, ty by si sa len trapila a v konecnom dosledku vy obaja..dovera je strasne krehka vec..nieco co sa rozbije, sice dokazes zlepit, ale uz v zivote to nebude take, ako predtym

mi-sha

Dadula56: myslím, že si to úplne vystihla.. a presne aj ja som si vravela, že toto čo cítim teraz už nie je ten cit, ktorý som cítila pred tým, ťahá ma to k nemu, ale zároveň strašne brzdí.. tiež mi je z toho všetkého zle.. je ťažké mu veriť aj to ako sa teraz správa, že to neskutočne ľutuje.. je hrozné, keď po tej dobe zisťujem, že je to človek, ktorého v podstate ani nepoznám.. neviem čo si vôbec myslel.. čo viem, tak to čo spravil nebolo za triezva.. ale keď si vypijem tak sa dokážem ovládať a myslieť na následky.. mám pochybnosti, či náhodou niečo podobné nespravil v našom vzťahu aj predtým, keď sa mi sám nedokázal ani priznať.. síce on vraví, že sa hrozne bál mi to povedať. NESKUTOČNE to bolí. Ďakujem krásne za rady, týmto som oveľa bližšie k názoru, že toto sa už len tak nenapraví a už to nebude nikdy také ako predtým...

Dadula56

V ziadnom pripade ten vztah neobnovuj. Bola si prec mesiac a on stihol osulozit viacere?To uz mne je z toho na vracanie a ani ho nepoznam.
To, co citis je normalne citit po dlhsom vztahu, ale laska to nie je, je to skor zvyk a spomienka na to dobre co bolo. Uplne s nim prerus kontakt, snaz sa na to nemysliet, nepojde to hned, ale cas to napravi.
Sama vies, ze uz mu nikdy nebudes moct verit. Ak by s nim znova sla do vztahu stala by si sa paranoidnou zenou, ktora nevie nad nicim inym rozmyslat, nez ci si on prave neuziva inde. To nie je vztah, laska, to nie je nic, len trapenie.