Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up a kozmetika pri seboreickej dermatitíde

Príspevok v téme: Make up a kozmetika pri seboreickej dermatitíde
Katuška95

Dobrý deň,
trpím seboroickou dermatitídou a už teraz sa desím maturitného plesu. Vyskúšala som rozne make upy a podkladové krémy, krycie krémy atď., ale po všetkých tvár vyzerá pomaly horšie ako bez nich- zvýrazňujú šúpanie. Ako to zakryť, alebo aké prípravky použiť?
Už som skúšala pred nanesením make upu natrieť detským olejčekom, ale vyzerá to aj tak zle.
Nemáte nejaké tipy taktiež na každodennú kozmetiku? Hydratačné krémy? :-)

Vďaka

elena...

myslela som ten acnecolor nie na zakrytie šupín, ale po ich zmiznutí naniesť, opýtaj sa doktorky na triamcinolon, či nato može íst, v každom prípade sa to nesnaž zakrývat makeupom, ak sú tam tie šupinky, lebo to len liečbu zhoršuje, a priťahuje pozornosť ešte viac, a vieš aké vedia byť ženské kruté, vykašli teraz nato ako to bude vyzerať, nejaké to bude, potom to budeš riešit, može sa to aj zahojit a budeš mat peknú tvár ak odbúraš stres, alebo to bude vyzerat horšie a to sa rozhodneš potom

Katuška95

Ďakujem, Elena,
aknecolor mám doma a zatiaľ to z hľadiska viditeľnosti šupín bolo jedno z najhorších riešení :-(
Liečim sa zvnútra, diétujem atď. a taktiež šetrím pokožku zvonka, ale seborea má tiež "svoje dni" a tie si, bohužiaľ, nevyberiem. A čo keď bude "taký deň" práve na maturitnom plese... to si viem predstaviť; stres a už sa to sype.
Aj keď sa snažím žiť vyrovnane, občas sa to vymke spod kontroly O:-)

elena...

v tvojom prípade by som zháňala info skôr u kožného doktora, určite ti poradia, dajú nejaké vzorky krémov nato určených a budeš pod kontrolou, a snaž sa o liečbu zvnútra, upravit stravu, dostatok živín, odmietaj ale zároveň to, čo ti škodí .keď to zvládneš a zlepší sa ti pleť, tak acnecolor ten obsahuje antimykotickú zložku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.