Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Budem velmi vysoka?

Agnes998

Ja som mala v 14 174 cm rovnako ako teraz, ale kolko som mala v 12 uz neviem. Podla mna uz vela neporasties, mozno tak na 170 max. 172, to je v pohode vyska. Dievcata rastu prudko a okolo 14 roku veku sa to zastavi, chlapci rastu pomalsie ale dlhsie, tak do 18. Cize 14 rocny chlapec moze byt nizsi ako rovnako stare dievca, ale o dalsie 4 roky ju moze prerast. Presne takto to bolo so mnou a mojim bratrancom, sme rovnako stary, on je o dva mesiace starsi, cele detstvo som ja bola vyssia od neho, ale v puberte ma predbehol, teraz v dospelosti je on asi o 5cm vyssi

andm

Ups, myslela som Smile22 samozrejme :)

A Hanka ja som tiez rada, aj ked ideal by bol tak 170-175, nech mozem obcas aj vysoke boty nosit :)

hanka9

Tak to sme obe uplne rovnako vysoke, lebo aj ja mam rovnych 180cm

ja som ale s vyskou naozaj spokojna

aspon viac z radu vidim a pozeram na ludi a svet "zhora" :-o)))

a to nie som ani sportovkyna

andm

Hanka, vsak mas len 168 cm... ja mam sice uz po dvadsiatke, ale mam 180 cm,a v Tvojom veku som uz urcite merala min. takych 170-175, takze by som sa toho az tak nebala. V 13-14 som potom rast prestala, ale asi je to individualne :).

hanka9

Vsak ale ach chces zarabat rocne dvadsat milionov americkych dolarov (20 000 000 USD)

tak sa prave usiluj o to, aby si mala vysku aspon dva metre

skratka das sa na basketbal ci ine druhy sportov, kde vyska je prave obrovskou vyhodou a zoberu ta hrat hned aj do profesionalneho americkeho mancaftu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Budem velmi vysoka? - Fórum - ZDRAVIE.sk