Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nos a hlboka jazva

Príspevok v téme: Nos a hlboka jazva
emilka

Ahojte, prosím poraďte. Už v mladom veku som trpela svojim väčším nosom, tak som stále čakala kým budem mať 18, aby som išla na operáciu. Medzitým sa mi však vyhodil nejaký pupáčik, ktorý som si tak rozškriabala, že mi tam zostala chrasta, ktorú som si aj tak stále olupovala, no hlúpa :( a teraz tam mám akoby dieru..jamu..na operácii som bola pred niekoľkými rokmi, no doktor mi robil len špičku bez kosti a teda nič moc, pretože jedna polovička nosa mi stále zostala vyvýšená ako druhá, na jednej mam hrb, druhá je vpadnutá a aj po bokoch nosa mám akoby jamky, ktoré vznikli po operácii. Na ďalšiu operáciu ísť nechcem, po prvé sa bojím ako by to dopadlo a po druhé nemám ani na to peniaze. Preto by som chcela vedieť či sa dá koža nejak zarovnať, aby tam tie jamy neboli, nejakým iným spôsobom. Hlavne ten kopček nejak zbrúsiť alebo neviem čo. Veľmi pekne ďakujem za rady :(( som z toho už veľa rokov nešťastná a dlho mi aj trvá kým to pozatieram. ďakujem vopred

marlena

toto zaujimalo aj mna, dcera ma po kiahniach dierky na licach. Pytala som sa v dvoch centrach lekarskej kozmetiky, da sa to krasne vybrusit laserom , je to jednoduchy zakrok a ucinnost vraj 100 %. Najdi si nejake taketo centrum v okoli, kremy ti nato nepomozu,na jazvy vseobecne masaz dennodenna, pripadne krem Contratubex, ale na vpadnute jazvy to nezaberie..

emilka

dá sa spojiť s nejakým plastickým chirurgom tu na nete? nejaký online? :) pozerám cez google a neviem nájsť nejako :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nos a hlboka jazva - Fórum - ZDRAVIE.sk