Make - up: Ktory je aky + a - referencie

Fleur-de-lis

Max Factor FACEFINITY COMPACT FOUNDATION, krytie priemerné, pekne zmatní, dobre sa nanáša. Nerobí šupinky ako niektoré tekuté. Z môjho pohľadu jeden z tých lepších. Akurát farebne to nie je ideálne, aspoň pre mňa.

ni-ka

ja som celkom spokojna s bb od catrice z dmka...zjednoti,zmatni,dobre kryje,hydratuje a bez lesku,netreba ani puder...najlepsie vyzera ked sa nanasa hubkou,prstami nevyzera pekne...

MissSilsil

Loreal True match
bol dost fajn, pouzivala som ho asi rok, no potom som zistila, ze ked si ho par dni nedam, plet mam lepsiu, asi bol moc chemicky, sice drzal, ale drazdil mi plet. Takze preto som presedlala na BB, ktore su lahsie.

MissSilsil

moj typ pleti je - zmiesana, so sklonom k akne, no teraz je bez akne.
Potrebujem vsak ziednotit.

Vichy Normablend
Velmi hustej konzistencie, je tam efekt masky a je naozaj tazky pre mladu plet. Ja som mala akne, to mi krasne prekryl, no nebolo to prirodzene. Treba davat pozor, lebo s pudrom je to uz uplna maska.

Stay Mate Rimmel
Slubuje krytie a dlhotrvacny ucinok, no ani jedno nie je pravda. Makeup divne pachol a myslim, ze som sa z neho vyhadzala.

BB cream Garnier
Zatial som asi najspokojnejsia, je mojho odtiena - uplne bledy, kryje jemne, no korektor, ci druha vrstva to vyriesia, akurat dlho nevydrzi, po par hodinach v skole je uz dost na nic. Ale je to BB cream, takze sa to da cakat, no odporucat mozem.