Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vymknutá

Príspevok v téme: Vymknutá
Marčuška

Dobrý deň.
Riešim problém s (ex)partnerom. Študujem v Bratislave a on tam pracuje. Žili sme spolu v byte, zatiaľ len krátko, cca. 2 mesiace. Avšak sme sa náhle a nečakane rozišli pri príchode domov, teda ku našim rodinám. Teda všetky moje osobné veci ostali uňho v byte a on ma tam nechce pustiť. Síce tvrdí, že mi ich ktosi pozbiera a odnesie na internát na úplne cudziu izbu.. ale ja si to neprajem a on nespolupracuje. Mám predsa právo si svoje veci vziať. Neželám si aby s mojimi vecami manipuloval niekto cudzí. Môžte mi pomôcť ako postupovať ?

elena...

nie si pripravená na výsledok vyšetrenia tej hlavy, tak dávaš ako sa hovorí hlavu do piesku a on sa nemohol nato dívať, cítil sa zodpovedný, preto ťa posielal na vyšetrenie, prešľapovali ste na mieste, na to vyšetrenie choď čím skôr, môže to byť všeličo, napríklad meningitída je zákerná ... a môže to byť len neuralgia, všetko sa dá liečiť okrem tej, však viete. Musíš chcieť sama, v ostatnom sa pomocť dá, len v tom chcení nie, lebo to je tvoj život a tvoja slobodná vôľa.

Marčuška

Neberiem momentálne žiadne lieky, ani HAK. Na diaľku vidím slabšie,okuliare však nenosím, ale pokiaľ vravíš, že to može byť kvoli tomu,tak si ich hned zabaliť. Dlho som sa liečila na slabu krv, mám málo krviniek ktoré sa k tomu etše rozpadaju a nestihaju sa tvoriť nové. ale neviem či to má súvis.
JA nanho nezvalujem vinu, jasne že niečo nebolo v poriadku, ja len vravím, že nič také závažne sa naozaj nestalo.

Maoam

Marcuska, beries HAK? Bolesti hlavy byvaju aj z nej, dalej - mas v poriadku zrak? Casty problem, takze zajdi aj k ocnemu, ak uz nosis okuliare alebo sosovky, treba premerat, ci sa nezmenili hodnoty (niekedy sa zmenia za par mesiacov a o dost), dalej - pijes dostatok tekutin? Co jedavas? Kde v hlave mas tie bolesti? Ma to suvislost s menstruacnym cyklom, ak HAK neberies, pripadne pocas HAK-pauzy, ak beries (pokles hormonov)?
Neurolog by ti urobil vseobecne neurologicke vysetrenie + anamneza, zrejme by nariadil EEG-vysetrenie (nic strasne, netrva dlho) a navrhol dalsi postup podla tebou opisovanych tazkosti a vysledkov vysetrenia.

Maoam

Marcuska, tak to ta obdivujem, s bolestami hlavy, bez energie a nalady sa este krutit okolo sporaka a rury a vypekat...klobuk dolu.

Inak neviem, co vsetko sa medzi vami stalo, ale moze byt, ze si to dost pokaslala najmä ty? Iste bolo tych veci viac, ono sa to zvycajne nabaluje nabaluje, az raz pretecie pohar.

lilyiankaa

možno si robila len maličkosti, čo ho sa postupne nabaľovali a jemu to šlo na nervy ..aj to, že ťa stále bolí hlava v jednej strane, on s tebou chcel ísť aj na vyšetrenie a ty si nechcela ..potom keď ťa videl doma sedieť s bolavou hlavou a neriekať, nečudujem sa, že sa takto zachoval ... lebo si fakt hrozne nesamostatná a nevyhováraj sa len na neho ..on mohol chcieť sa o teba starať a pod, ale je to v žene, či na to pristupi alebo nie .. mne by to bolo fakt sprosté .. inak a len ma tak zaujímalo o domácnosť si sa starala ty, varila si ty, alebo ako ste to mali poriešené?

Marčuška

mám bolesti, zatial neviem z čoho. Veľa času mi zaberá škola, pohltí mi všetku náladu a energiu. Takže som si to kompenzovala varením, pečením a podobne. Niečím kde možem vypnúť. Ale vždy ked mi povedal, že pojdeme spolu ku neurologovi, tak som sa zlakla, neviem čo čakať.. Tak som mu povedala, že sa bojím a tym to zhaslo. Možno ho to nahnevalo. Ktovie.

Maoam

a ake to mas problemy s hlavou a preco nejdes konecne k neurologovi? mavas migreny alebo aky je problem? riesit to musis

Marčuška

ja som to myslela tak - že to nemá ako skontrolovať. Každý kto by mal kluče od bytu, by bol radšej na byte s krasnou keplnou ako na intraku kde plesen prekvita.

gv

alebo skor velmi hystericky niesla rozchod. ved ktora nesamostatna a neschopna zena by sa tak lahko vzdala takeho muza... este tu aj pisala ze on ma strach zeby ju pustil do bytu a ona by odtial uz nechcela odist.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vymknutá - Fórum - ZDRAVIE.sk