Vymknutá

Príspevok v téme: Vymknutá
Marčuška

Dobrý deň.
Riešim problém s (ex)partnerom. Študujem v Bratislave a on tam pracuje. Žili sme spolu v byte, zatiaľ len krátko, cca. 2 mesiace. Avšak sme sa náhle a nečakane rozišli pri príchode domov, teda ku našim rodinám. Teda všetky moje osobné veci ostali uňho v byte a on ma tam nechce pustiť. Síce tvrdí, že mi ich ktosi pozbiera a odnesie na internát na úplne cudziu izbu.. ale ja si to neprajem a on nespolupracuje. Mám predsa právo si svoje veci vziať. Neželám si aby s mojimi vecami manipuloval niekto cudzí. Môžte mi pomôcť ako postupovať ?

Maoam

mas tam vypisy z uctov s pristupovymi udajmi..., dalej mas tam zdravotnu kartu - co ked ochories a musis k lekarovi?, mas tam index, doklady, dokumenty...nabehni zajtra na policiu, ries to

Marčuška

A opakujem - nezadržiava ich násilne. Len nechce pristupiť na ine riešenie. Teda je mu jedno, že si ja neželám aby mi na tie veci niekto šahal.

Marčuška

ja by som neváhala, išla by som . Ale sú tu dve veci. 1. mám pocit, že je to jeho brat. Neviem prečo, ale nejak mi to tak zapadá do seba. A ked by to bol jeho brat, tak zas až taký problém to nebude. Nebude mi to najpríjemnejšie ale prežiť sa todá. Poznám ho. A 2. že keby to bol naozaj jeho brat, neviem či by som sa dobre cítila volať na nich políciu, ked vlastne oni mi chcu pomocť...

Lenže ja neviem ani prd, kedže mi nikto nič nepovedal. Mali jasne povedať kto pojde po moje veci, dohodla by som sa s ním a bolo by. Nechápem prečo nemožu...Takto nech sa potomnehnevaju ked na byvaleho a jeho brata zavolam policiu.. To nebude moja chyba.

Maoam

ak ma jeho matka nahradne kluce od bytu a je pritomna na SVK, tak policia moze poziadat o spristupnenie bytu aj ju, aby si si mohla zobrat vsetky osobne veci vratane dokladov...

Maoam

moment, ked ti ten 'cudzi' bude davat osobne doklady, ucty, dokumenty, to je fakt 'safe'...este aj vypisy z uctu z tvojej banky....to nemyslis vazne

chod na policiu, ries to!

Maoam

ide o to, ze ti nasilne zadrziava dolezite dokumenty, doklady, index a pod., to je uz uplne ine kafe ako oblecenie a osobna kozmetika...toto policia BUDE riesit a tvoj expriatelko moze mat kvoli tomu pekny problem, takze tam urcite nabehni!

Marčuška

nie nie, práveže ja som asi pred polrokom stratila mobil tak som s tým šla na fizlovnu.. To som mu plakal do telefonu lebo som sa bala že ma oco zdrbe a on sa až čudoval, že aka som statočna, že som sama šla na policiu..že to on by si to musel rozmyslieť.. takže velmi dobre vie, že som toho plne schopná. Ale prsalen, on mi tie veci nezadržiava náročky, on to proste chce tak vyriešiť že to pozbiera niekto chudzi a da ich niekomu druhemu cudziemu..a to pre mna neprichadza v uvahu.