Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Triaška u psíka

Príspevok v téme: Triaška u psíka
ambrozia

Prosím o radu: Moja fenečka má od rána triašku a stále sa jej chce spať. Nechce jesť ani piť, väčšinou len spinká a trasie sa. Nemá hnačku, ani nezvracia, stolicu má normálnu. Ona je také bojazlivé stvorenie, prvé háranie zvládala dosť zle, tak ma napadlo, či by to nemohlo súvisieť s blížiacim sa háraním.

Deria

tesi ma, ze jej je lepsie. ale musi jest a este dolezitejsie je pit. okrem bolesti to moze byt aj vselico ine. neviem ako stara je tvoja fenka ale moze to byt napr. aj stitna zlaza, ci srdce a pod. drzim palce, aby bola zdrava.:) daj vediet, ako ste dopadli.

ambrozia

Tak dnes ráno sa fenečka prebrala a zdá sa v pohode. Už sa aj napila vody. Len sa mi zdá, že je akási viac bojazlivá. Uvidím, budem ju sledovať, keď tak zajtra by sme išli na veterinu. Ďakujem za odpovede.

Deria

je nieco ine, ked sa pes trasie napr. od radosti, ci vzrusenia. ale ak psik neje, spi a trasie sa, tak by som to nepodcenovala. Moze mat napr. bolesti. ak to rychlo neprejde, treba hladat pomoc u veterinara.

petra...

aj moj psík to máva. raz za čas sa tak pol dna trasie, potom ju to prejde. neviem tiež z čoho to má. a pravidelne sa trasie v aute, hoci do auta sa vyslovene teší.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Triaška u psíka - Fórum - ZDRAVIE.sk