Nadprirodzene javy - duch?

Príspevok v téme: Nadprirodzene javy - duch?
Milos87

Chcel by som sa opytat, ci niekto zazil nieco podobne alebo mi moze nejako poradit. Uz asi tri mesiace sa mi stava, ze sa v noci zobudim na zvlasty pocit uzkosti a po prebudeny mam cele telo akoby zparalyzovane, neviem sa pohnut a sucane citim ako mi niekto sedi na posteli, ale neviem sa na tu stranu otocit. Cele to trva asi 10 minut, potom sa nahle vytrhnem, ale nikto tam nie je. Ked som to porozpraval manzelke, tak mi povedala, ze sa jej to tiez stalo niekedy pred mesiacom!!
To vsak nie je vsetko, priblizne za rovnake obdobie mi nevysvetlitelne zmizli niektore oblubene ponozky, pritom nemame ani deti ani zvierata a manzelka ich vziat nemohla, ptretoze ta ma svoje vlastne. Celkovo mi zmizlo asi 5 kusov ponoziek v celkovej hodnote 15,- eur.
Uz naozaj neviem, co sa deje a zacinam byt z toho dost nervozny.. Je mozne, ze nas navstevuje duch alebo nejaka demonicka sila? Ale naco by jej boli moje ponozky?

0vecka

2 Mojava ono je problem ze ked taketo nieco stretne skeptika tak ten zacne povecsine patrat po zdroji tychto ukazov a vecsinou ho aj najde.

Povedz mi preco ked niekam pridu skeptici tak sa to vzdy vyriesi? a pride sa na pricinu?

Mojava

všetkým "strašne vtipným" - vrelo prajem aby si takým niečím prešli, aby ste zažili aspoň na týždeň takéto úkazy a stavy vo vlastnom dome... a zaručujem že aj najväčší skeptici z Vás zmenia rýchlo názor, tak ako to zmenilo mňa.

anjelik*

Hm. A v prípade, že sa nepodarí zohnať pannu s modrou krvou, je možné použiť viac panien s krvou sedliackou? Ako podľa mňa duch, ktorý kradne 3 éčkové ponožky, nebude asi žiadny aristokrat a bolo by možné aj takéto riešenie.

anjelik*

Ovečka, vidno , že sa nájde aj vyslovený odborník na zákerných ponožkových duchov. Len jedna otázočka. Je jedno, o akú krvnú skupinu ide, alebo treba hľadať nejakú konkrétnu? Pri spomínanej cene ponožiek totiž idú žarty stranou.

0vecka

a ked nepomoze to po pise Mojava tak zaveste za nohy pocas splnu mesiaca pannu v strede miestnosti urobte okolo nej tri kruhy a 666timi bodnutiami do tela ju uplne zbavte krvi. Potom pomazte touto krvou kazdy roh v dome a ak toto nezabrani strate ponoziek tak uz neviem co.

Mojava

a čo sa ponožiek týka ... tiež mám pračkového ducha.. :D vždy mi chýba aspoň 1ks keď doperiem ;) -ale kým to niesu nohavičky neriešim :D :D

Mojava

posoľte si kúty v dome. myslím to vážne - soľ dosť odháňa nadprirodzené veci. Do kúta normálne nasypte/hoďte za hrsť soli a pri tom povedzte niečo v zmysle, že si neželáš prítomnosť ducha alebo cudzej energie v tomto dome, a zakazuješ jej škodiť. A ideálne si kúpte kamennú soľ (napr. ako lampičku, alebo ako prívesok na krk, či srdiečko z kamenej soli a majte ho pri posteli alebo ak sa dá, tak pod vankúšom). Tiež môžete rozmiestniť po byte, alebo okolo postele 5 kúskov kamennej soli a vysloviť už psomínanú frázu, že duchovi a energii zakazujete vstúpiť a škodiť. Ak to nepomôže, nezháňajte hneď vedmu ani "čarodejnicu" -normálne choďte za miestnym farárom a povedzte mu čo sa Vám deje a že potrebujete jeho pomoc. Nevysmeje Vás - majú na to školu, vedia čo a ako.

Neo Ned

Chesterka: zažívajú rovnaké pocity a situácie pri spánkovej paralýze, ehm, ja to skôr vysvetľujem tým, že sú manželia, teda rodina..., ehm, mám nato aj výraz, že rodinná paralýza...