Nadprirodzene javy - duch?

Príspevok v téme: Nadprirodzene javy - duch?
Milos87

Chcel by som sa opytat, ci niekto zazil nieco podobne alebo mi moze nejako poradit. Uz asi tri mesiace sa mi stava, ze sa v noci zobudim na zvlasty pocit uzkosti a po prebudeny mam cele telo akoby zparalyzovane, neviem sa pohnut a sucane citim ako mi niekto sedi na posteli, ale neviem sa na tu stranu otocit. Cele to trva asi 10 minut, potom sa nahle vytrhnem, ale nikto tam nie je. Ked som to porozpraval manzelke, tak mi povedala, ze sa jej to tiez stalo niekedy pred mesiacom!!
To vsak nie je vsetko, priblizne za rovnake obdobie mi nevysvetlitelne zmizli niektore oblubene ponozky, pritom nemame ani deti ani zvierata a manzelka ich vziat nemohla, ptretoze ta ma svoje vlastne. Celkovo mi zmizlo asi 5 kusov ponoziek v celkovej hodnote 15,- eur.
Uz naozaj neviem, co sa deje a zacinam byt z toho dost nervozny.. Je mozne, ze nas navstevuje duch alebo nejaka demonicka sila? Ale naco by jej boli moje ponozky?

lilyiankaa

to čo popisuješ v prvom odseku je spánková paralýza ..ja som ju zažila asi 2x za život, keď som mala stresy a málo som spavála, čiže môj spánok bol hrozne nekvalitný .... tiež som mala pocit, že mám niekho v izbe, nemohla som sa pohnúť, kričať, nič a osoba sa ku mne len približovala ... tiež som si prečítala o spánkovej paralýze a potom keď sa mi to stalo zase som už vedela, že je to ono a vduchu si hovorila, vydrž chvíľu, o chvíľu to prejde a to čo vidíš je len halucinácia ..odvtedy sa mi to nestalo ...

luciano

Toto dobre poznám. Aj my s manželkou máme podobné skúsenosti. Miznú nám veci z bytu a po čase sa opäť zhmotňujú tam, kde sme ich hádam aj tisíc krát hľadali. Môže ísť o nejakú časopriestorovú fluktuáciu, kedy predmety miznú tým, že sa ocitajú v inej dimenzií. Má na to vplyv naše vedomie, ktoré má obrovskú silu. Je to fenomén, ktorý sa vyskytuje pomerne často, ale vedci dodnes nemajú na to vysvetlenie. Isté je však to, že nejde o niečo nadprirodzené, má to bezpochyby fyzikálnu podstatu.

Chesterka

Prečítaj si na nete o spánkovej paralýze... vie to byť veľmi nepríjemné. Mám s tým pár skúseností kedy som myslela, že sa v mojej izbe zhmotnilo samo najvyššie ZLO a teda nebolo mi všetko jedno v tie sekundy/minúty.