Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zena - jablko... ako schudnut z brucha?

Príspevok v téme: Zena - jablko... ako schudnut z brucha?
stihlejsiebr

ahojte :) ako shcudnut z brucha? a trosku z bokov? som typ jablka, nastastie mam dlhe stihle nohy aj ruky, ale brsko amm ako pavuk :D chodim do posilky plus doma cvicim brusaky a striedam to aj tak ze vela chodze, behu na rotopede atd.

mam miery 85-67-90 a velmi rada by som mala driek tak 63 cm (idealne 60 ale tych 7 cm vazne neviem ako sa da dat dole tak, zeby mi ostali prsia take ako mam). boky by som chcela mat naspät mojich 87 cm.

viete mi poradit ucinny sposob okrem brusakov a zdravej stravy?
(stravu mam zdravu, vyvazenu)
nejem nic co prekysluje (som aj tak alergicka na vsetko prekyslujuce :D) ...obcas si doprajem kozie syry a ine vyrobky, kedze kravsek nemozem

nejem ziadne sladkosti
nepijem alkohol
nejem biele pecivo a cerealne zjem raz za horsky rok
nejem presladene musli

ale jem pravidelne :) niekedy 3x za den, nikeedy aj 6x (ked jem pre zmenu male porcie tak mozema j 6x :D) zeby som nebola vychrtla zas mam zdravy rozum a chcem si udrzat zdrave BMI.

mam 171 cm a vaha sa mi meni, mame dve vahy a kazda je ina, podla jednej mam na lacno cca 53 az 54 kg, ked sa najem a napijem tak viac :D nechcem drasticky schudnut, chcem si vyformovat stihlejsie brucho. exoistuju zeny, ktore nie su take ako ja ale maju ploche brucho a vyzera to super.

dakujem za rady :)

stihlejsiebr

inac prepacte ze tu riesim taku "blbost", viem ze su ovela väcsie problemy na tomto svete a aj mna obcas trapia vaznejsie problemy, ale trapi am moje brucho tkore cvicim, minule sa mi smiali an ulici ze v ktorom som mesiaci... pricom anstastie nie som chapete ma :) ... na stihlej zene take brucho je viditelne skoro... dakjem za rady :) proste mi to nedalo sa neopytat kde sa stala chyba a mozno je to genetika nei som jedina v rodine stihla s mäkkym bruskom, ale ja sa nechcem vyhovarat na genetiku tak makam

stihlejsiebr

jem veci varene najcastejsie doma- yzu, ryzove chlebiky, strukoviny, vajcia,zemiaky, ryby, kozie syry, vlasske orechy, lieskove, obcas nieco sladke si dovolim - tmavu cokoladu bez mlieka ...cornflakesy (kukuricne bez sladidiel umelych)....OBCAS si dam pivo v meste...veci nedosladzjem cukrom, ale medom... kadejake vegetarianske jedla , ale nobcas aj chde mäso (kuracie alebo bravcove vraj sa to ma striedat a nie stale rovnake)- jem ovela pestrejsie ako si myslis, to len dnesna doba si mysli ze bez bieleho epciva sa neda prezit ale ak ma clovek ine moznosti da sa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zena - jablko... ako schudnut z brucha? - Fórum - ZDRAVIE.sk