Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie sa pocas spanku

Príspevok v téme: Potenie sa pocas spanku
matus

Ahoj ..
Mam taky problem, vlastne ani neviem ci to je problem ..
KEd sa vecer pred spankom osprchujem a rano vstanem zistim ze sa strasne potim vecer, a to iste aj poobede, ked si dam tzv. slofika na hodinku dve, strasne sa spotim ... Potom musim casto menit postelne pradlo , obcas sa sprchujem aj 3x za den.. Nieje mi to moc prijemne .Skuste poradit nejaky tip

Solomon

dajte si 4 hodiny pred spanim salviovy caj, po dobu jedneho tyzdna. nepit pravidelne dlhsie ako jeden tyzden, moze byt toxicky potom

bibi123

Na 2metre by bolo max primerenych 110kg, cize k 160kg nie je primerana ziadna realna vyska!!! Takata vaha nie je normalna, rychlo mu odidu klby a pridruzia sa ine velmi zavazne zdravotne problemy!!! Ak pojde vaha dole, odstrani sa aj to potenie

Lulu2011

Neviem si predstavit byt primerane vysoky na 160 kg, to by musel mat tak 3 metre, zrejme to bude nadvahou, keby zasiel za lekarom? medzitým upravil stravu? na zaciatok nejaka preventivka

kal

ahojte, moj manžel má 160 kg. je aj primerane vysoký na svoju váhu. Potí sa každú noc, má vždy mokré pyžamo, postelnú bielizeň, a čo je najhoršie ja sa už tak netúlim k nemu... je mi to lúto, ale je to nepríjemné sa privinúť k spotenému,mokrému telu. Začínajú sa medzi nami problémi kvôli tomuto... Sme 2 roky spolu, ale je to stále horšie... Poradte mi, ako mu mám pomôcť, ja ho mám veľmi rada, ale toto mi strašne vadí... :-(((

pišta

Ahojte :)
Matus, osprchuj sa 2-3 hodiny pred spaním, aby sa teplota tela (pokožky) ustálila, kým pôjdeš spať. Potom v noci nebude taký nápor na termoregulačné mechanizmy tvojho tela v noci (potom sa telo, čo akiste vieš, ochladzuje)
Okrem toho cez pot sa organimus snaží zbavovať nežiadúcich látok.
Predovšetkým sú to "kyslé" zložky v organizme, teda môže ísť o celkové porušenie acidobázickej rovnováhy.
Najväčší vply na jej vyrovanie majú : obmedzenie živočíšnych bielkovín, kávy, čierneho čaju, cigariet, alkoholu, sladkostí + treba konzumovať ovocie a zelenina v surovom stave, primeraný šport (pohyb), dobrý oddych...
Nie je to až tak jednoduché, ale oplatí sa :). Určite!
Pozrite si tému Odkyslenie organimu, čo založila Igris.

lole

kik
o ake zdravotne problemy ide? teda, ak o tom chces hovorit. ja sa tiez v noci potim, napriek tomu, ze mi je zima, ale nie je to uplne kazdu noc. Zo stresu to urcite nemam, lebo v zivote mam uplnu pohodu, takze ziaden stres. niekde som citala, ze je to preto, lebo telo bojuje s nejakym zapalom. Celkovo sa citim fajn, az na caste bolesti hlavy, povedala by som ze az migreny.

kik

ako ja sa potim tiez uz zopar mesiacov, a to tak ze v noci je mi zima no aj napriek tomu, a bohuzial som si aj koli tomu sla dat urobit vysetrenia a nie som v poriadku cize to nezmizne kym sa nezbavim urcitych zdravotnych problemov,mozno mas nieco podobne

ryba

aj ja som to mával.Píjaval som cez den a hlavne na noc caj- 0,3 l z medovky lekarskej. ustupuje to pomaly 2-3 mesiace ale pomaha.Maz to asi z nervozity,napätia, alebo podobne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie sa pocas spanku - Fórum - ZDRAVIE.sk