Posunutie pauzy

Príspevok v téme: Posunutie pauzy
pauza_merc

ahojte. potrebujem posunut cyklus a moj lekar momentalne neordinuje. beriem uz vyse pol roka mercilon a dnes koncim druhy tyzden z blistra. chcela by som sa opytat, ake by malo nasledky, ak by som tabletky prestala dnes (po dvoch tyzdnoch) brat? teda ak by som si posunula tu pauzu o tyzden skor? a nasledne po tyzdni volna by som opat zacala klasicky brat? dakujem

Kvety zla

Agnes, si precitaj co slecna napisala. Tak ako to ona chce sa posuvat menstruacia NEDA. Ona berie tabletky len dva tyzdne, potom chce mat tyzden pauzu a potom dalsi blister.
PRECITAJ SI PRIBALOVY LETAK. Ak neberies tabletky ASPON 3 tyzdne vkuse, riskujes ze zostanes tehotna. Pauza sa da posuvat dozadu (akoze po dobrati blistra zacnes brat novy blister okamzite, bez pauzy, a prestavku si spravis po dobe aku uznas zavhodne), ale NIKDY nie dopredu.

Agnes998

Dostala by si za 2-3 dni od vysadenia menštruáciu, ak by si potom o týždeň začala zase brať tabletky, tak dovtedy by ti prešla. Čiže áno, dá sa tá menštruácia takto posúvať keď potrebuješ. Ak ale budeš brať HAK dlhšie ako mesiac a hlavne ak je nízkohormonálna, môže sa stať, že v posledných dňoch kým ju budeš brať budeš špiniť