Nemam robotu už dalej nevládzem

Príspevok v téme: Nemam robotu už dalej nevládzem
biednažena

ludia mam stsrašne stresy. neviete o nejakej robote na SR kde zoberu alebo niečo v anglicku?... lebo ja si už od januara neviem najst robotu, mala som len absolvetsku prax tá mi končí a vkuse hladam, posielam vkue cez profesiu niekam ziadosti ale neodpíšu, tu v mestecku kde som Veľký krtiš to je na hovno to len po znamostiach sa musím doprosovať ludom ale tiež nic nevedia dohodiť lebo tu všetko zatvaraju, pýtam sa ci niekto o niecom nevie, už dakedy otras ale neviem nič najst. bola som aj v blave hladat ale do priemyselneho parku tiez nechceli prijat v meste ak daco bolo nechceli lebo nemám prax alebo ponukli minimálny a z toho v BLave dam vacsinu na nájom, no som zufala...a už neviem co budem robiť, asi sa zrútim alebo čo. mojho otca prepustia a ja už mám 21, mám strednu pedagogicku, ano viem ze mam sprostu školu, viem že treba technicke len študovať ale ja som nikdy nevedela matiku ani dake pocitacove mega schopnosti. viem anglicky stredne preto aspon abglicko keby som vedela zvládnut, nemám kde nadobundut prax lebo ma bez praxe apardoxne nikam nechcu...

biednažena

ja by som prácu chcela lebo ja som už stratila kamaratov aj som len doma, na dedine nudím sa... premýšľam nad hlupostami, sem tam sa zasmejem ale ináčč sa len sebalutujem... kamoška jedna druha tretia su v zahranici a neviem sa k nim dostat lebo tam už neberú ludi :/... a chcela by som isť preto vonku lebo chcem zacat nejako od zaciatku.. pretože tu ma nič nenaplna ani neteší len tak prežívam ... nemám hobby nijaké nič...ešte ked budem aj bez peňazi :/

ahojteludia

kazdy kto nema pracu nech skusi zahranicie....uz to tu nieje to co byvalo,ale lepsie ako slovensko...ja nechapem ako moze niekto sediet rok bez prace??? co jete?cim platite najom??? lebo ja ked som bol posledny krat bez prace tak som skoro osalel....ved bez penazi sa v dnesnej dobe nepohnes a ja nemam ani priatelov a ani nikoho kto by mi pomohol......furt sa musim spoliehat sam na seba......

alishia

S tými konkurzami je to pravda... Je to otras! S VŠ ťa nevezmú do Lidl lebo aj tak odídeš :D a na upratovačku treba foto a životopis a pohovor. Nemám slov:D

alishia

OMG tak jasne som písala, čo doma robím kým som nezamestnaná nie? Ja nemôžem za to že ty si drahá z bytu a nemáš do čoho prstom pichnúť celý deň. Na margo toho že ma živia iní NIE neživia mám odložené z pracovných čias lebo VIEM ŠETRIŤ a rodičov nemám takže ma nemá kto dotovať. Ide tu o to, že neznášam keď sa niekto ide vešať kvôli tomu že nemá robotu. Čo by si drahá robila keby si bola slobodná matka s deťmi?? Obesíš sa tiež? Choď robiť upratovačku ak si v núdzi! Podľa mňa komu sa robiť chce ten si nájde! Tiež mám vyštudovanú ekonomiku a idem baliť do skladu za minimum, lebo nič iné nie je!

lilyiankaa

ja som robila tento rok istú dobu v jednej firme personalistku ... mala som aj kolegyňu, ktorá tam bola niekoľko rokov a bola som zvedavá ako sa ona správa k ľuďom na pohovoroch a teba bola som neskutočne rozčarovaná ..do rakúska do podniku, kde sa len triedia veci nechcela prijať pána len za to, že má vysokú školu ... ale ja to beriem tak, že teraz je človek rád, že má nejakú prácu, ja by som ho vzala hneď, bol to veľmi slušný, milý a zdvorilý pán, myslím, že mal okolo 40 aj keď nemal prax vo výrobe, ale tak čo tam treba akú prax, tam sa človek nauči za pochodu .. keďže sama som absolvovala niekoľko pohovorov, tak som vedela, ako sa k ľuďom správať nebudem ...a čo som videla u kolegyne, no za to by som jej len facku dala....
inak tiež nechápem, prečo by mladá baba, čo má prácu, študuje na VS nemohla mať auto ... ja som na tom pred pár rokmi bola rovnako ... robila som, šla som externe na výšku, kúpila som si auto (tiež ojazdené) a bývala u rodičov ...takže dá sa to ...to iba na margo Iba Katky

pandorica

JA som skoro odpadla, keď sa u nás robil KONKURZ na pomocnú upratovačku, (na 4 hodiny) a pýtali si životopis s fotografiou.

#

Tak pozri ja som bol takmer tri roky nezamestnany a nakoniec som začal podnikať s brachom.Koľko pohovorov som absolvoval a nič. Som zo severu svk ale nebudem špecifikovať nehnevaj sa. :)