Nemam robotu už dalej nevládzem

Príspevok v téme: Nemam robotu už dalej nevládzem
biednažena

ludia mam stsrašne stresy. neviete o nejakej robote na SR kde zoberu alebo niečo v anglicku?... lebo ja si už od januara neviem najst robotu, mala som len absolvetsku prax tá mi končí a vkuse hladam, posielam vkue cez profesiu niekam ziadosti ale neodpíšu, tu v mestecku kde som Veľký krtiš to je na hovno to len po znamostiach sa musím doprosovať ludom ale tiež nic nevedia dohodiť lebo tu všetko zatvaraju, pýtam sa ci niekto o niecom nevie, už dakedy otras ale neviem nič najst. bola som aj v blave hladat ale do priemyselneho parku tiez nechceli prijat v meste ak daco bolo nechceli lebo nemám prax alebo ponukli minimálny a z toho v BLave dam vacsinu na nájom, no som zufala...a už neviem co budem robiť, asi sa zrútim alebo čo. mojho otca prepustia a ja už mám 21, mám strednu pedagogicku, ano viem ze mam sprostu školu, viem že treba technicke len študovať ale ja som nikdy nevedela matiku ani dake pocitacove mega schopnosti. viem anglicky stredne preto aspon abglicko keby som vedela zvládnut, nemám kde nadobundut prax lebo ma bez praxe apardoxne nikam nechcu...

Lulu2011

mriezka - odkial si? ja som tiez s regionom nevyhrala nemysli si :( ja pracu sice mam, ale rada by som zmenila na nieco menej stresovejsie, hoc nech je to aj taka bieda aku mam na vyp. paske :D

#

Lulu moja zlatá tu už nás sa berú aj do supermarketov po znamostiach. Keď je veľká nezamestnatost trepe sa každý ale fleka dostanú len vyvolení cez konexie.

Lulu2011

ludia si hned myslia, že ked niekto napise, ze ma pracu a uz aj auto, ze je to minimalne generalny riaditel s porsche :D

napr. do Lidlu a pod. beru stale, tam sa ludia menia ako na pase a take roboty urcite po znamosti nie su, ale nejake eura z toho su

Iba Katka

Pochybujem pracu v kancli nemam :) a nezarabam vobec vela, len dokazem setrit. A ked človek byva s rodicmi, tak sa setrit da, staci kupovat len to nevyhnutné. Auto som si kupila za svoje vlastne, ojazdene (za 4 cifernu sumu), skolne mam na splatky. Auto bolo nevyhnutnost pre stihanie prace i skoly sucasne

Iba Katka

Pochybujem pracu v kancli nemam :) a nezarabam vobec vela, len dokazem setrit. A ked človek byva s rodicmi, tak sa setrit da, staci kupovat len to nevyhnutné. Auto som si kupila za svoje vlastne, ojazdene (za 4 cifernu sumu), skolne mam na splatky. Auto bolo nevyhnutnost pre stihanie prace i skoly sucasne

Deria

a co takto opatrovat babku do nemecka by si nesla? neviem, ci je to este aktualne ale myslim, ze to bolo 1000.- eur na mesiac a ubytovanie by si mala u nej. musela by si ale samozrejme vediet trochu nemecky, no a bolo by to na dlhsiu dobu.

Matka872

Biedna žena

Preboha načo Ta do anglicka, tam sa už daaaavno nezaraba ako kedysi.Skús niečo tu bližšie, napr. Rakúsko, nemecko, schweiz.Najviac sa vyplatí do hotelov, tam máš ubytko a jedlo väčšinou grátis, a pekné zarobis.Hlavne hľadaj priamo cez hotely, nie cez agentúry.Profesia stránka je na hovno.