Podprsenky

Príspevok v téme: Podprsenky
kika12345678

Dobrí den mám 13 rokov v decembri 14 a skoro všetci z našej triedy už majú podprsenky len ja nie nedávno som bola s babkou kupovať novú lambádu a potom ked som ju už mala tak povedala že počase už budem nosiť podprsenku myslite že akyje dlhy ten čas ??a doma mam podprsenky a su dobre ako to mám povedať žeby som už nosila podprsenky alebo mám počkať kym to povedia sami ??

laurora

To je zlate toto :D ja si zivo pamatam ako som si kupovala prvu podprsenku ja, mala som tak asi 13 rokov. Takze si myslim, ze uz mas vek na podprsenky, ak su ti dobre, labmadu mozes odlozit do skrine, pripadne nosit ju ked si doma a chces sa citit pohodlne... Ja som proste uz sama vedela ze potrebujem podprsenku, proste som sa uz v lambade citila na verejnosti neprijemne. Nemusis nikomu nic hovorit, normalne si ju vezmi zajtra do skoly. Nikto ti priamo nema co hovorit kedy mas zacat nosit podprsenky,to je tvoje rozhodnutie. Ale ja si pamatam ze som sa prvy den citila s podprsenkou velmi dobre, zdvihlo mi to prsia a citila som sa zensky ;)

lilyiankaa

a kto by ti tie podprsenky mal povoliť, rodičia? veď ak ich máš doma, nos ich .. načo iné by ti boli ..čo budeš čakať pokiaľ ti budú malé?