Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depka - s vysokou skolou robim predavacku

Príspevok v téme: Depka - s vysokou skolou robim predavacku
veronika159

zdravim vas. ja neviem asi je problem v mojom zmyslani ale pred pol rokom som ukoncila VS studium a hned po skole som nastupila do prace ako predavacka. zarabam celkom slusne peniaze dokonca take ako moji rodicia ktori maju roky praxe v odbore a tiez maju vysku...
neviem myslela som si ze po skole sa zamestnam v nejakej firme kde budem sediet pekne v kancli a budem mat pracu aspon blizku VS. aj ked nie v odbore ale aspon pracu hodnu vysokej skoly. je mi hrozne som predavacka a citim sa ako cvicena opica ktora musi hovorit ludom to iste a nahovarat ich aby si kupili vyrobky ktore mi urci veduci.
ja neviem som za pracu vdacna ze aspon mam peniaze ale vnimam to tak ze cim dlhsie budem robit tuto pracu tak tym viac sa mi otupi mozog a pracu hodnu vysky si nezozeniem. kazdy den si vsak pozeram ponuky na neten ale vsade len predaj reklamy a podobne zalezitosti o ktore ja zaujem nemam.
mali ste aj vy taky problem? ako ste sa s tym vyrovnali?

wewerka23

Ahojte, ja tento rok končím doktorát...a vôbec netuším, čo so mnou bude. Je veľmi ťažké v dnešnej dobe si nájsť prácu vo svojom odbore. A s titulom "PhD." vám nanajvýš povedia, že ste už prekvalifikovaný :( preto ani neviem, či ten doktorát mal nejaký zmysel, či mi ešte viac neskomplikuje život...nemáte niekto podobné skúsenosti?

LILIII

To preto ,lebo Slovak (vysokoskolak) len caka a caka ,ze mu nieco padne z neba na tu jeho kotrbu . Vam chyba kreativita ,ste ako ludsky roboti naprogramovani na svoje buduce zamestnanie a ked sa nezadari sedkat niekde v kancli ,takto to dopadne . Namiesto zrelych ,mudrych ,samostatne mysliacich osobnosti vytvarate jednoucelovych otrokov hromadiacich hmotne statky .

Martina210

veronika 159

prosiim ta sme na slovensku.Inak neviem ppreco su ludia tak hlupy a robia si tu skoly ked ich tu nic dobre necaka.Vystuduju a aj tak ich situacia prinuti ist do zahranicia,kde budu utierat rite starcom alebo cuchat zachody ale aspon za peniaze a nie za almuzny ako na slovensku!!!!!!!!!!!!

Rada by som Ta povzbudila ale nebudeme si predsa klamat :-(

Chruňa

V tejto dobe nejde o to, mať nejakú školu, či nemať, v tejto dobe je hlavné mať šťastie v živote a o tom to celé je...

veronika159

ciculieniocka- no dovol. ziadne sladkovicovo ani trencin....skoncila som inu vysoku skolu s cervenym diplomom a robila som milion aktivit pre univerzitu tak tu nesmej a nemaj ironicky ton. viem ze cerveny diplom nic neznamena ale viem ze tupa niesom.

tu neslo o to ze si nevazim pracu ale o to ze tato doba je maximalne o nicom ked clovek so skolou robi pracu na ktoru staci kvazi zakladka...

kravál

ciculienocka tak vies, ono ked niekto kvasi 5 rokov na skole tak ocakava ze nebude mat rovnaku startovaciu drahu ako 19 rocny absolvent Sš, nevravim ze sa maju zamestnavatelia potrhat o cloveka s Vš ale aspon urcita vaha by tam byt mohla, ano viem ty si nesmierna nadana bez Vš, vsetko si si vybojovala sama lebo si pracovita a dokonala, nikto ti k tomu nepomohol, bla bla

ciculienocka

"neviem myslela som si ze po skole sa zamestnam v nejakej firme kde budem sediet pekne v kancli a budem mat pracu aspon blizku VS. "'
TY MAS VS?

aku, ak sa smiem spytat? trencin alebo sladkovicovo?

moze toto napisat nejaka VS dospela osoba?

nuz.. este sa musis vela ucit, vela.. ale nie to co ucia na VS.

sorry za uprimnost..

ale dam ti radu

ja VS nemam a moja kancelaria je moja obyvacka ;)

divabara

nie si sama ja zase vykladam tovar a uz si robim druhu vysoku lebo to co som vystudovala mi je na dve veci. len nesmies z toho depkovat, je to len prechodne. musis verit ze sa to casom zmeni.

MultiLevel

Prezyvka, ale ved VS nie je vyslovene zla. Nechapem co je na tom zle a preto nerozumiem, preco ti tu ludia nadavali...ja som si rada uzila studentsky zivot a to som bola pocas 5 rokov len par raz kdesi na nejakom zure, byvala som na byte a bud sa ucila, pripravovala na druhy den, alebo sa venovala svojim milion zalubam. Rodicia ma podporovali financne, chodila som na brigadu, co som zarobila som si odlozila na nieco. Cize VS sa da stravit aj inak, ako len nalozeny v chlaste, ako to robili moji spoluziaci a nonstop na zurkach. Mna to nelakalo, ale i tak som si uzila ten cas, kedy som nemusela platit odvody a premyslat, ako vyzijem z vyplaty :)
VS je fajn podla mna, clovek moze ist stale dalej a dalej, nieco si dokazat, ale nech si nikto nenamysla, ze po skonceni skoly bude mat kralovsky plat a teple miestecko niekde....No netreba zabudat, ze uspiet sa da ci uz s VS, alebo bez nej. Az tak o skole to nie je :)

Prezývka55

Hlavne ze ked som minule pisal ako je vysoka skola na hovno ste ma tu zdrbali ze nech neodhovaram ludi od vysokej skoli.

Btw autorke temy, mozes zacat podnika v obore ktory si vystudovala na vlastnu past / zivnost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depka - s vysokou skolou robim predavacku - Fórum - ZDRAVIE.sk