Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo jesť ...

Príspevok v téme: Čo jesť ...
pusinka21

Ahojte ...potrebovala by som radu ohladom stravovania. Nastupila som do prace a pribrala 10kg :( :( . Totizto vstavam rano o 4 a nemam naozaj cas ranajkovat a v praci som tak 7:00 a pridem domov az okolo 18:30. V praci bohuzial varia kadejako len nie zdravo :( a nemam vobec cas cvicit lebo domov pridem uplne rozbita.

Je teda vhodne jest rano o 4 ci nie a co vecer?....

Ďakujem.

pusinka21

o tej 7 ranajkujem ...len neviem ci to uz nieje neskoro ked som v podstate od 4 hore .....kedze denne cestujem 120km tam a spat je tazke varit a este to tam aj nosit .....skusila om to par krat ....ale po ceste busom to vyzeralo zle :( ...a vody ja vypijem zo 2,5 az 3 litre nesladej mineralky ci caju ....

dobrarada123

urcite ranajkuj, inac ked v praci varia nezdravo, navcar si vecer pred tym sama :) ak tam enmate mikrovlnku niektore veci zohrievat netreba- napr. rizoto (prinajhorsom) alebo si tam dones, ak mas kancl, svoju mikrovlnku z domu :) vela stastia :)

dobrarada123

urcite ranajkuj, inac ked v praci varia nezdravo, navcar si vecer pred tym sama :) ak tam enmate mikrovlnku niektore veci zohrievat netreba- napr. rizoto (prinajhorsom) alebo si tam dones, ak mas kancl, svoju mikrovlnku z domu :) vela stastia :)

matuskolock

samozrejme,urcite sa najec rano.....poriadne to vybehas v praci a vecer si daj len rybku,ci nejake ovocie,alebo zeleninu,cerstvu a rychlo schudnes ......a vela vody pi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo jesť ... - Fórum - ZDRAVIE.sk