Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnem takto úspešne?

Príspevok v téme: Schudnem takto úspešne?
Patinka

Dobrý večer..
obmedzujem sladké a cukry. Pijem veľa čistej vodi občas zelený čas ( bez cukru ) Na večeru si dávam ten taky "polystirén" , vajíčko alebo nič len vypijem veľa vody. Chodím behávat 3-4 krat do týždna, a popritom 2 krat v týždni mam tanečnu. Som ten typ ktorí sa veľa potí, myslíte žeby som to takto nejako schudla ?

Patinka

Ale ja celý deň jem ako normálne (ups to som zabudla napísať). Ale pre mňa je vľmi dôležité večera aby som sa najedla ale zdravo. A ešte ten pohyb, takto by som schudla hádam nie ??

odpovedam

Tak takto z tukov rozhodne neschudnes. Zaklad chudnutia je sa dobre a zdravo najest, nie hladovat. Hladovanim len podporis ukladanie tuku, pretoze telo bude v stave nudze chciet ulozit vsetko, co zjes, lebo sa boji, ze ho pripravujes na obdobie hladu... najedz sa normalne a nevymyslaj.

Patinka

Vidím že tu je zbytočné pítať sa na niečo, kedže každý rieši gramatiku ako keby nikdy v živote chyby nerobil a druhý zas neodpovedaju na otázku ale vravia mi že som vo vývine..

flegma

ja pisem, ze mas jest normalne, nie vyprazane a pit sladene napoje, to nie je normalne
chces si spomalit metabolizmus?

Patinka

ale veď to je normálne otázka chcem byť akurat..
Veď jem normálne len trošku mam upravenu stravu, teraz preto že som vo vývoji neznamená že budem jest same sladké veci vypražane a tak a napajať sa colou..
Chcem vizerat super. Iba sa pýtam či by som takto schudla nič viac

flegma

boze, Patinka, uz zase?
si vo vyvoji, uz to pochop, mas jest normalne
tak uz prestan vymyslat a donekonecna zakladat dalsie a dalsie temy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnem takto úspešne? - Fórum - ZDRAVIE.sk