Paranoidna schizofrenia

Príspevok v téme: Paranoidna schizofrenia
melissa27

ahojte .mam 27r.v 22 mi diagnostikovali paranoidnu schizofreniu .moje problemy pred tym : 14 r sikanovanie v skole v 15 umrtie matky v 16-nechala som strednu skolu a ostala som doma ,nechodila som von ,az do toho 22roku mojho zivota.problem je v tom ze mam pocit ze som v detstve -6rokov zazila sexualne zneuzivanie od clena rodiny ,nechcela som o tom nikdy pred mamou hovorit vlastne som si to ani nepamatala a nevedela som co mam povedat .stale sa ma len pytali preco tak dycham.no momentalne neviem ci to neboli len nejake bludy ci halucinacie z tej schizofrenie ? nechcem o tom hovorit ,je mi to neprijemne .len neviem ci je to pravda alebo nie .stale sa mi vybavuje isty obraz.

Mojava

mala by si to konzultovať s lekárom - pri svojej diagnóze máš určite odborníka a sedenia / kontroly, takže by si sa jej/jemu mala s tým zdôveriť. On bude vedieť čo by si mala podstúpiť, aby ste zistili pravdu. Pravdou je, že jedna z príčin kedy sa u človeka dostaví schizofrénia môže byť po silnom emočnom šoku - napr. aj znásilnenie, prepadnutie, vojna a pod.