Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysokofrekvenčná terapia a biostimulačný laser

B CURE laser

Skuste toto www.bcure.sk
Liečba soft laserom biostimuluje prirodzený liečebný proces na bunkovej a systémovej úrovni. Výsledkom je, že každý druh bunky prijíma energiu potrebnú k aktivácii optimálnej funkcie v tele, čo umožní samo – liečbu a prirodzené prekonanie špecifických problémov, či už je to bolesť chrbta, zápal, poranenie alebo napríklad obnova a omladenie pleti, liečba akné, vitiliga a herpes.

A ja

Na rozšírené pory je pre mna najlepší chemický peeling,ale laser je dobrý na zápaly a aj po peelingu mi ho dávajú.

filomenkala

Táto terapia funguje na princípe vysokofrekvenčného prúdu, ktorý dezinfikuje, má sntiseptické účinky, sťahuje póry, okysličuje a upokojuje pokožku, takisto má vysokú účinnosť pri vypadávaní vlasov.Vysoká frekvencia spôsobuje rozšírenie kapilár, zvýšenie prívodu krvi so ošetrovanej oblasti a vzniknutý ozón oblasť dezinfikuje.

Konkrétne som chcela chodiť do Dermacentra

Ja mám drobné vyrážky a rošírené póry a chcem niečo čo by skutočne pomohlo lebo som bezradná

bubina

neviem co je vysokofrekvencna liecba, ale na biostimulacny laser som chodila ked som mala zlu tvar a v kombinacii s kazdodennou starostlivostou o tvar doma mi to pomohlo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysokofrekvenčná terapia a biostimulačný laser - Fórum - ZDRAVIE.sk