Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

alishia

Jeziiis NIE JE TO VYMYSLENE! Naozaj! Preco by som si to vymyslala? A hovorim, ONA MU HO NAVLIEKLA NA POLOZVADNUTY PIPIK!!! :D Ani sa nespravil!

jedulka

... ináč Anjelik má pravdu ... Viděla jsem předevčírem dokument o medúzách. Nějak se přemnožili.Ve všech mořích se odhaduje jich na 22 biliónů kusů což je víc jak lidí na celé planetě.Japonci už jsou z toho zoufalí,tak je ještě v sítích rozsekávají na kusy. Čím si zadělávají ještě na větší malér:)Když medúza umírá vypouští ze sebe milion vajíček a samec miliardu spermií.A jak si tak padají do moře tak se spojují:) ... ono se říká,že smrt je jen začátkem života:)
... přemnožené medúzy dokázaly více než celá OSN – dostat ke společnému jednacímu stolu vládní úřady Japonska, Číny a Severní Koreje.
vtm.e15.cz

qhaa

vymyslene, cele od zaciatku do konca. keby bol na mol, tak sa mu nepostavi. keby bol na mol, nestihne si dat kondom a ani na take nieco nepomysli. keby sa mu nepostavil, nemohla by ho znasilnit. ak ich tam bolo viac a dokonca s tymi zenami prisli muzi, niekto by si to bol vsimol. skratka alebo ty alebo tvoj priatel mate bujnu fantaziu.

jedulka

:))) ty Kks už vidím Prezývku55 jak dělá tu anketu,vytáhne, né kondom, ale pistoli,přiloží jí k hlavě ženy a ptá se:Tak co děvče?Je ti teplo? ....ANO dědečku Mrazíku,ano teplo je mi :))))))

vedkyna:)

prezyvka55 a boli to vedci alebo vedkyne ktori toto tvrdia? Predpokladam ze vedci len ako to zistili? Zeby znasilnovali zeny rad radom a potom ich manualne vysetrili? :D
Chlapce ak nevies zena moze dosiahnut orgazmus iba ak je uvolnena a vzrusena nie ked je vzruseny len nasilnik. Kedze niesi zenou toto nemozes vediet. Iba zeby si zeny znasilnoval a potom robil s nimi anketu ci sa vzrusili. A tie vedecke kecy si strc za klobuk. Nezmoses sa na fakty tak ides urazat Laaru. To si hovoris chlap? :D
A este k tej poznamke ze muzi dosiahnu stoporenie udu pri obeseni je tiez kec. Po smrti nastava v tele posmrtna stuhlost-rigor mortis. Co sa naplno prejavi aj na pohl. ude a ten posobi ako stoporeny.
Ale pokojne sa pani skuste obesit a dajte nam vediet z druheho sveta ci ste dosiahli orgazmus.

dpk1

laarina..co palec davas hore, z toho sa nenasytim zenska...xlast nalej a mozeme zensky orgac rozdebatovavat do aleluja :D.

yasomto...tzv orgazmicky porod...davali o tom v tv. Ale co ja som pochopil...tak sa na to zenske dost pripravuju...dychanim specialnym dajakym.a pod...ty si si to tusim odorgacobala docela spontanne , uhm ;)).

alishia....tak vo vode to mavas, vravis...mno to radsej nevediet spotrebu vody u teba doma a specialne sprchovych hlavic...boha baba tie asi musis menit castejsie jak Messi zodrate kopacky... :D.