Znásilnenie ženou

Príspevok v téme: Znásilnenie ženou
alishia

Ahojte.Pokúsim sa napísať tento príbeh v skratke.Môj veľmi dobrý priateľ sa mi priznal, že pred pár rokmi sa mu stalo niečo otrasné.Boli niekde s chalanmi na chate a opili sa no a vraj si tam nejakí známi priviedli ženy.Jedna z nich, staršia a podľa toho čo opísal dosť nepekná ho sledovala celý večer.Cítil sa divne, tak si išiel ľahnúť. Bol vraj dosť na mol tak si len matne spomína, že ho zobudilo, ako ho rukou a ústami ´robila´a potom si naňho sadla. Vraj nemal vôbec silu, jedine si stihol dať kondom, zo strachu pre nejakou chorobou, ale vraj to nechcel a len tak tam ležal celý čas. Zvyšok si nepamätá.Čo si o tom myslíte? Podľa mňa to môže byť klasifikované ako znásilnenie t.j. trestný čin.. Už s tým nič neurobí, pretože to mal urobiť hneď, ale hanbil sa vraj ako pes pred kamošmi a ja sa mu ani nečudujem..Má z toho trocha traumu..

0vecka

2 dpk1 jj ja som si tiez hovoril ze ako zistia ze zena pri znasilneni mala orgazmus. Akoze mozno zobrali nejaku vhodnu vzorku 10 000 zien merali elektro aktivitu v lone a znasilnili ich jednu po druhej :) Fakt ze neviem ako sa to da zistit.

Ale tej lubrikacii aj verim lebo podla mna to ze obcas nejaku zenu v minulosti niekto znasilnil bolo asi bezne no a preto je lepsie ked zvlhne aby sa to tam moc nepokazilo :)

dpk1

prezvyka55: ja sa do ničoho nemiešam, ja vás iba informujem vopred, že téma chytí hentakým štýlom velicečoskoro delete od adminov :D.

0vecka

2 Laara to skrtenie sa paci prakticky kazdemu aj napr drazdenie prostaty. To len dost vela ludi si zo socialnych dovodov snazi nahovorit ze to tak nieje.

dpk1

ovo: :)), no dobre že reaguješ aj na to obesenie a postaveného ftáka obesenca, aspoň čiastočne zachraňujeme tému topicu. Bo tu sa neopláca nedodržiavať sústavne pravidlá fóra :D.

Takže to, že niektorí ľudia sa majú potrebu škrtiť (abo takú potrebu nemajú, iba nevedia o tom, že sú takto stavaní), a potom takto stavaného človeka obesíš...tak môže byť že porad aj vyejakuluje (mno iný jazykolam).

To ukrižovanie...no neviem, neštudoval som to, kam všade ludská bolesť môže zájsť a čo s čím je jak poprepájané.

Čo ale určite viem, že mužský orgazmus je niečo iné a ženský orgazmus niečo iné. Ten ženský orgazmus je do dnešného dňa pre vedcov jaksi záhada, že jo. Preto aplikovať nejaké tie percentuálne fakty ala postavené a vyejakulované ftáky pri obesencoch na ženský orgazmus pri znásilnení, je trošku fakt somarina, keď že ženám ten ich vercajg funguje jaksi totálne inakšie (a furt jednozdnačne nikto nevie ako, záhadné tvory sú to :)) ).

Laara

ovecka..a to tych obesencov nasli s postavenymi vtakmi? ako inak sa da zistit od niekoho, kto je po smrti, ci mal/nemal orgazmus? ked uz sme pri tych faktoch..nie kazda erekcia=ejakulacia..ci obesencov nasli s mokrymi gatami? :D vysvetlite mi prosim toto..vdaka

s tymi sexualnymi poruchami som to myslela v suvislosti s tym, ze niektori sa radi sem-tam priskrtia..aby mali intenzivnejsi zazitok..bohuzial to niekedy konci tragicky, smrtou..ale tu nejde o normalnych ludi a bezne sexualne praktiky..avsak kde je ta hranica? co je pre niekoho bezne, pre druheho moze byt zvratenost..ved podla jedneho autora mozem byt klasifikovany ako zvrhlik a pre nejakeho liberalneho sexuologa ako inovator..cize fakty su niekedy dost na prd..hm?

Prezývka55

0vecka to bola recnicka otazka, len som reagoval na to ze lost nemal problem s priznanim si ineho faktu.
Tiez s tym nemam problem ale asi to bude chciet viac dokazov ako pri nom :) hlavne faktologickych.
Nenarazal som konkretne na to ze si tu pisal nieco proti mne alebo ze tvrdis nieco ine.

dpk1 len ma zaujalo to ze na jednej strane strane sa do toho miesas a na druhej ta to nezaujima :D

doubledog

s tym obesenim, to je predsa znama vec.
navyse, je dost ludi, co si zvysuju sexualnu rozkos skrtenim ci dusenim (samozrejme kontrolovanym)

aj ked, obcas to nevyjde, tak zomrel napr. David Carradine a mozno tiez Michael Hutchence z INXS.