Jemné krásne vlasy

Príspevok v téme: Jemné krásne vlasy
zuziiik

moje vlasy vyzerajú strašne - sú bez lesku, ale hlavne sú konce vždy strašne vysušené a tvrdé ako drôt, vlas nie je padavý, lesklý, zdravý - pritom si konce dám vždy skrátiť. Používam šampon pantene, dlho som používala balsam balea, teraz som kúpila gliss kurr na zničené vlasy a loreal balsam na ochranu vlasov pri fénovaní a žehlení. Mama hovorí že si do nich dávam veľa chemikálii, ale ja si to nemyslím, nemám mastiace vlasy - umývam si ich raz týždenne, dám potom balsam na rozčesávanie a potom ten loreal, žehliť si ich žehlím veľmi málo - len v zime a to príležitostne a tiež si ich nezvyknem lakovať. Viete mi poradiť ako dosiahnuť aby vlasy boli zdravé, jemné lesklé? Dakujem

Majli

Milá Zuzik, závisí,čím všetkym tvoje vlasy prešli,či boli farbene,melirovane,zosvetľovane... Ošetrovať ich -to im určite nepoškodí,,len aby si nedavala priliš vela balzamu alebo inych ošetrujucich pripravkov,tie z drogerie obsahuju vela silikonov,parabenov,ktore vlasom neprospievaju, na tvojom mieste by som siahla po kvalitnej značke z kadernictva-daj si poradiť odborníčkou. Prípravky bez parabenov ,vysokoozdravujuce su od značky Joico-je to to naj čo som kedy skusila a použivam doteraz. Je dostupna v kadernictvach,ja sama som kadernička a s touto značkou nielen robim ale ju aj osobne používam,mam vyskušane aj pripravky z drogerie,nevravim,znacka Gliss kure a loreal niesu zle,,niekomu uplne stačia,ale kedže ja si chcem vlasy vyživovať do hlbky,preto siaham po Joicu. Je to drahšia značka,ale niekedy sa oplatí našetriť si na kvalitu. Pozor na rozne netove predajne,nemaju original Joico,,original najdes napr. na www.joico.sk Ver,že aj tvojim vlasom sa dá pomocť,,ak su huste,hrube a suche jednoznačne siahni po Joico Moinsture recovery-šampon a kondicioner ,s pozdravom Maja

marianka.t

Ahojte, vlasy treba v prvom rade vyživovať hlavne zvnútra, olejčeky a šampóny vám ťažko vyživia korienky a vlasy zvnútra, podstatou zdravých krásnych vlasov je zdravé telo, mne sa osvedčili vitamínové doplnky, ktoré vlasom dodali potrebné vitamíny, asi pol roka som užívala donnu, dala mi vlasy dokopy taká ´detoxikačná kúra´ pre moje vlasy.

vilaamalka1

na hlbkovue ozivenie vlasov su vynikajuce oleje: kokosovy, makadamiovy, arganovy.. bud pred osamponovanim alebo ak mas suche, farbene vlasy tak po zmyti.

na podporu rastu sa v aromaterapii pouziva cedrove drevo a ylang ylang.

ja si miesam takuto zmes vlastnorucne. oleje kupujem na eshop natureal.

a namiesam si to podla vlastneho uvazenia :)
vlasy mi neelektrizuju a nie su na koncoch take vysusene

Fleur-de-lis

Agnes, a nie sú skôr zničené než len jemné? Ja mám jemné a jediný problém je vytvoriť objem lebo sú total rovné a vyfúkanie má malý efekt. Ale keď si ich upravím žehličkou (vlny) tak držia pekne. A sú lesklé a zdravé, rastú dosť rýchlo. Možno tvojím chýba len výživa :)

Agnes998

Jemne vlasy vobec nie su pekne. Ja mam take, su ako slama, extremne pomaly rastu takze dlhe vlasy v zivote mat nebudem. A neda sa na nich urobit ziaden uces, nic na nic nedrzi. Na stuzkovu mi kadernicka urobila "uces", dala mi tam tolko laku, ze som mala vlasy tvrde jak kamen, aby mi na nich vydrzala aspon jedna chaba vlnka. Bud rada ze jemne vlasy nemas.

fixlis23

ináč tiež je niekedy lepšie obmedziť chemické prípravky na vlasy a skúsiť tie prírodné, mne sa to osvedčilo. a aj domáce masky