Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znechutena z nevier

Príspevok v téme: Znechutena z nevier
amy55

Ahojte,mozno je tu uz takych tem vela, ale chcem sa vyrozpravat. nedavno som zistila, ze moja dobra kamaratka zacala podvadzat svojho priatela,robi to stale a nema ani vycitky svedomia. ja fakt nechapem,ako moze mat svedomie a zaludok na to to robit, ale ona je naozaj ta posledna, na ktoru by som kedy povedala,ze moze byt niekedy neverna, ona bola vzdy taka cista, vzor moralky, slusna...fakt som v soku.
Ale to je len spicka ladovca,naozaj takmer vsetci okolo mna uz niekedy podviedli, ja ostavam fakt asi jedina,ktora nie a je mi z toho fakt zle. odkedy som to zistila o tej mojej kamaratke,pristihla som sa ze som prestala verit svojmu priatelovi, aj ked neurobil zatial nic, cim by mi dal dovot neverit, ale to som si myslela aj o tej kamaratke, ze je nevinnost sama a teraz toto, tak vobec teraz neviem,ci sa da niekomu verit.
Mam uz uplne paranoje,napr. aj ked chcem ist na vylet s inymi kamoskami niekde mimo mesta tak nejdem,lebo sa bojim,ze mi priatel za chrbtom niekoho privedie domov alebo co..uz mi z toho fakt hrabe. ja neviem, poznate vo svojom okoli niekoho,kto ma normalny,cisty vztah? ja uz som z toho zufala...

vyzver!!!

Fleur-de-lis

presne, ale ona to hrala na to, ze najskor musi si poistit prdelku (strechu nad hlavou) niekde inde, ved zeny.. nedokazete sa postavit na vlastne nohy a potom sa kurvite :)

Fleur-de-lis

neľúbiť niekoho je jedna vec, ale podviesť ho preto druhá. Ľutovala by som to už len preto, že som zranila človeka. Veď sa môžem najprv rozísť s jedným a potom si začať niečo s druhým. Nejak zodpovednosť dnes už fakt nikoho netrápi.

diabol

Aj ja som vždy odsudzovala neveru a hovorila som,že mne sa to nikdy nestane a pod.A "stalo"sa..život prináša všeliaké situácie..čo už..podviedla som a nič neľutujem..

Prezývka55

Co robi kamaratka do toho ta nic.

No a pre teba :) skus sa menej fixovat na priatela, doveruj mu ze ta nepodvadza a keby ta nahodou raz podviedol tak mu zbal kufre a zamavaj a najdi si niekoho ineho.

Neviem preco sa ludia tak boja nevier.
Treba si hned na zaciatku vztahu vyjasnit ze neveru netolerujete a neodpustat nic.

kafe

Pozri, tá tvoja čistá, slušná kámoška dostala šancu prejaviť sa a aj sa prejavila. Neni ťažké byť verný, keď po tebe ani pes neštekne, no a sú ľudia, ktorí proste majú iba plnú hubu slov (o láske, úprimnosti atď) a skutek utek. Proste to, o čom kecajú, nežijú. Sú na to príliš slabí. Presne ako všetci puberťáci, čo chcú zmeniť svet ale skôr či neskôr sa zaradia do davu a nevytŕčajú ani o piaď.
Aby si nebola prekvapená, nie ani tak priateľom, ale sama sebou, čo všetko sa môže prihodiť a ako úplne ináč budeš reagovať naživo, než si teraz predstavuješ. A neverný nemusí byť nakoniec priateľ, ale ty.
Nechápem, prečo ťa tá nevera naokolo tak deptá, až kvôli tomu prestávaš veriť priateľovi. To mi príde už riadne mimo. Si na hlavu? To ak ty jediná s priateľom budeš vegetarián a všetci okolo mäsožravci, tak ťa oni nejakým násilným tlakom donútia jesť mäso, či ako? Nechápeš, že vy dvaja si žijete život NEzávislí od okolia? Tak prestaň ťahať do vzťahu skúsenosti z okolia. Ano, okolie vás istým spôsobom ovplyvňuje, ale nie zas tak, že nie ste svojprávny, neviete si ísť za tým čo chcete a správať sa inak. Veď presne to isté, z čoho podozrievaš priateľa, si môže on myslieť o tebe - ak všetky baby podvádzajú, tak tá moja asi nebude výnimka. Neuráža ťa to trochu? Ak si TY SAMA SLABÁ, tak z toho neupodozrievaj priateľa a radšej popracuj na sebe, pozbieraj sa a len tak sama pre seba si ujasni ako chceš žiť. Prípadne sa porozprávaj s priateľom o tom, čo ťa deptá, nech ťa ukľudní prípadne potvrdí tvoje podozrenia a môžete ísť od seba. Takýto strach, ktorý máš je dosť deštruktívny. Zbytočne ním ničíš seba i vzťah. Ak dokážeš veriť sebe (lebo sa poznáš, si dosť silná a je ti jasné, čo chceš), dokážeš veriť aj priateľovi, že nezje ani "kúsok mäsa" nech by sa stalo čokoľvek. A v prípade, že je on (alebo ty) slaboch, nič sa nedeje. Jednoducho sa rozídete a život ide ďalej. Veď koniec koncov rozísť sa môžete kvôli tisíckam ďalších dôvodov, nie len kvôli nevere.

Agnes998

Tak to neviem čo máš za kamošky ale napr. moje kamošky svojich partnerov nepodvádzajú. Nepripúšťaj si to tak a neprenášaj to do tvojho vzťahu s priateľom, on ti skutočne môže byť verný, s tvojimi kamoškami nemá nič spoločné. Zbytočne si budeš kaziť vzťah. Pokiaľ nemáš žiadne podozrenie, tak to úplne pusť z hlavy. Skutočne existujú verní muži, nie každý potrebuje podvádzať

Fleur-de-lis

áno, poznám niekoľko párov a manželstiev s krásnym čistým vzťahom :) Ja sama sa od nich učím čo to znamená milovať.
Vieš, ak vidíš, že ty si schopná byť vernou, no tak zrejme sa takých ešte nájde, nie? :)
Dôveruj.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znechutena z nevier - Fórum - ZDRAVIE.sk