Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba endometriazi octom?

Príspevok v téme: Liečba endometriazi octom?
Sme zúfalí

Zdravím potreboval by som radu ohľadom mojej priateľky ma 35 rokov a už po tretíkrát jej bola zistená táto choroba. Prvýkrát v 29 rokoch.
Bola dvakrát na laparoskopickej opke a polročnej liečbe hormonálnej navodzujucej stav klimateria.
Opäť ju caka toto a ona nechce mat zase tie stavy s tym spojene. Chce skúsiť alternatívnu liečbu. Kolegyňa jej poradila octové obklady na brucho ze ocot cysty vysuší. Je to pravda alebo blbost ?
Lekári odporúčali otehotnieť ale mi deti neplánujeme mat a robiť si dieta len kvôli chorobe je somarina.
Ďakujem za odpovede.

Ivka 1

No to závisí od počtu a veľkosti cýst.Podstatou homeopatie je, že isté látky, ktoré v určitej koncentrácii vyvolávajú chorobné príznaky, pri podaní v zriedenom stave tieto príznaky potláčajú či odstraňujú. Čiže podobné sa lieči podobným. Do určitej miery je to niečo podobné ako očkovanie. Pri očkovaní sa pacientom podávajú oslabené či usmrtené mikroorganizmy, čo vyvolá tvorbu protilátok a tie potom pri stretnutí so živými „silnými“ mikroorganizmami chránia pred konkrétnou infekčnou chorobou. To, že homeopatický liek je účinný, dokonca účinnejší po opakovanom riedení a pretrepávaní, takzvanej potenciácii, vedecky vysvetľuje teória klastrovej štruktúry. Podľa nej čiastočky vody a alkoholu „okopírujú“ čiastočky v nej rozpustenej látky. Čím viac riedime a pritom pretrepávame, potencujeme príslušný roztok, tým viac „odtlačkov“ vznikne. A tie sú nositeľmi informácie a tým aj nositeľmi účinku. O tom, že homeopatia nepôsobí iba ako psychoterapia, placebo či sugescia, svedčí okrem iného aj fakt, že účinkuje aj u zvierat. Aj keď – ako každá – ani táto metóda nie je „všemocná“, stále pribúdajú svedectvá o tom, že môže pomôcť aj v prípadoch, keď iné metódy neboli úspešné.
S homeopatikami však nemám skúsenosti .

sme zúfalí

A čo homeopatia ? Nema s ňou niekto skúsenosti ?
Pred vcerom bola po výsledky krvi a ma viac zvýšené hodnoty onkomarkerov ca 19_9 a ca 125 . Už si mysli ze ma rakovinu. Ona sa tej opke asi nevyhne ze ? :(

Ivka 1

Priateľka potrebuje radu gynekológa zaoberajúceho sa aj naturálnou medicínou ,včera som bola na lekárskej prednáške MUDr.Štefana Košlíka,CSc primára odd.alternatívnej medicíny a liečebnej výživy z Košíc a okrem iného prednášal aj o možnostiach pomoci pri endometrióze formou prírodnej liečby.Trošku som s ním konzultovala aj váš prípad ale mám veľmi málo informácii o priebehu ochorenia u Tvojej priateľky, takže dá sa pomôcť ale bez bližších informácii nie.To však musí chcieť v prvom rade Tvoja priateľka,takto je to o nej,bez nej.

Jdhd_

ja chapem ze tato choroba musi byt pre zenu zla, ale zase ked sa bude tvoja priatelka takto lutovat alebo bude stracat chut do zivota , tak si iba prihorsi. skuste sa obratit na lubu albertovu, je to sice psychologicka ale zaobera sa alternativnou medicinou. vela ludom pomohla s vseliakymi vaznymi chorobami. najdes na nete kopu skusenosti s jej liecbou aj kontakt

Sme zúfalí

Agness998 _ priateľka chce vedieť akú antikoncepciu užívaš , chce si o nej prečítať na nete.
Ivka _ zaberá to aj na väčšie cysty ? Alebo je neskoro.
Mjanik _ ta ista otázka čo pre ivku ...

Ivka 1

Je tam kombinácia produktov,ktoré sa užívajú spolu.Ja by som sa však najprv poradila s gynekológom ak budete chcieť,aby sme to správne nastavili hneď od samého začiatku.

mjanik

tu by bolo stláčanie bodov neúčinné.+Treba použiť ihly a skúseného akupunkturistu.Aj ihlami to trvá dlhšie ako u iných chorôb,ale ide to

Sme zúfalí

Jdhd_ možno ze preháňa ale neviem ako by si reagovala ty ak by si mala isť na opku už tretíkrát a následnú náročnú na psychiku liečbu. A ešte jej lekár povedal ze ak bude potrebné odstránia obe vaječníky a v 35 sa dostane do prechodu ako 50 rocna žena. Ako by bolo tebe na jej mieste ?
Ivka som rad ze ty a RNG my radíte ale to vsetky tie produky ma užívať naraz ? Ktorý z nich je najucinejsi ?

Ivka 1

Prirodné produkty,s ktorými sú veľmi dobré skúsenosti výrazne dokážu napomôcť pri ťažkostiach s už existujúcimi endometrickými ložiskami ako aj endometrickými cystami ale zároveň zabrániť vzniku nových.Viem,že to priateľku musí trápiť ale dá sa pomôcť rôznymi spôsobmi ak bude chcieť. Máme v poradnom zbore aj gynekológa ,ktorý sa už dlhé roky zaoberá prírodnou liečbou gynekologických ťažkostí, môžeme sa poradiť aj tam. Len prosím nezúfajte.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečba endometriazi octom? - Fórum - ZDRAVIE.sk