Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CT hlavy

miskahriska

do 30-teho sa zblaznim ale ked som uz v kazdodennych bolestiach vydrzala cca 4mes tak dufam ze vydzim akurat som si pritlacila krk vzadu a ta bolest akoby ustupila prestalo ma to bolet ale ako nahle som pustila tak zas preco??myslis ze keby tam je nieco co nema byt tak by sa to za tie styry mesiace prejavilo inak??ja som zufala koli tymto mojim stavom mi psychiater diagnostykoval panycku poruchu uzivam aj lieky koli tomuto som zabila tri moje nenarodene deti...interupciou mam dcerku sest rocnu ja mam dvadsat styry som psych...v koncoch keby nemam dcerku tak neviem ci by som chcela este zit

miskahriska

a niekedy pri chodzy citim slabost v nohach neviem a citim ako by mi to islo od krku aj teras ma boli krk hlava vzadu a celo spanky co ak mam nejaku cistu a citim aj stahovanie svalov na tvari a to najma ked lezim na chrbte...

Prezývka55

Da sa zistit, kontrasna latka je v pohode. Pytaj si radsej magneticku rezonanciu.
Myslim si ze nemas nador, to by si okrem bolesti mala aj ine priznaky, skor to mas podla mna z chrbtice alebo krcnej chrbtice konkretne.

lautida

Neviem kolko mas rokov ale ja som s bolestou hlavy bola na magnetickej rezonancii je to setrnejsie a lepsie ako ct.Ak si mlada pytaj si magneticku.

asdf999

Nador urcite nemas, nebojsa ;-) Mala by si este aj ine problemy ako len bolest hlavy, otaz e je, ci to nie je uz len psychicke. Ja som mal podobny problem, ked som mal zapalene dutiny, a hlava ma tak dlho bolela, ze som si myslel, ze uz ma nikdy neprestane hoci bol zapal uz davno prec, potom som zistil, ze to bol uz ciste psychicky probkem, pretoze ked som sa nejak odreagoval a nemyslel na to, bolest prestala. Inak k lekarom a ich znalosti citat CT, poznam aj takych odbornikov, ktory na CT nador nevideli, a sposobene krvacanie pripisovali mozgovej mrtvici, cim podavali vitaminy na vstrebavanie a zaroven podporovali rast nadoru, a potom aj po vstrebani vsetkej krvi vraveli, ze vsetko je v poriadku a nador opat neodhalili. Myslim si, ze keby to identifikovali hned, osoba by mala ovela vacsiu pravdepododobnost prezit, nakolko casova doba od prveho krvacania po zistenie, ze tam je nador, bola dost velka.

daisy336

Tak ono dôvodov na bolesť hlavy môže byť stráášne veľa, ale to asi vieš. Ja som na tom bola podobne ako ty, tiež ma bolela dlhodobo hlava, celkove to trvalo asi rok a pol, bola som na všetkých možných vyšetreniach a nikto nevedel čo sa deje. Asi tri mesiace potom, čo som sa rozišla s vtedajším priateľom, ktorý ma psychicky týral, tie bolesti prestali, takže to bolo pravdepodobne psychického pôvodu. A to som predtým ani netušila že niečo také môže byť :/ Ale prajem ti veľa šťastia, viem aká nepríjemná môže byť bolesť hlavy :(

Dr.

Ano, to by tam nasli. Moze byt uplne ina pricina bolenia hlavy. Len ked sa to tazko hlada, tak maloktory lekar sa v tebe bude chciet "sturat" a robit rozne vysetrenia a davat si to vsetko dohromady. CT vysetrenim sa len ochranil pred tym, ze nic nezanedbal, ak by ti hrozilo nieco akutne. Na tvojom mieste by som vyskusal nieco alternativne napr. biorezonanciu.

miskahriska

lebo uz tri mesiace ma boli hlava az som zufala a nebavi ma to uz...robili mi CT a ze vsetko ok tak keby tam nieco bolo tak by videli nejaku zmenu na mozgu?alebo nieco??? vdaka :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CT hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk