Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdce

RNG

Odstranenie stresu, zlepsenie spankoveho cyklu a cvicenie je potrebne pre kazdeho a urobi velmi dobre na srdce Pozri cez Google.sk pod rng, stres, spanok

IgorDS

no neviem, tých 40 to určite nie, to je hlboká (až nebezpečná) bradykardia (príliš pomalý tep). Neviem akú máš postavu, ale tep 80 pre statného chlapa je celkom normálne. Aj keď... ty máš len 19 rokov. Choď na to vyšetrenie.

Prezývka55

50? to uz je hranica bradykardie nie?
Skor tak 60-70 je v poho.
90 je trochu viac, to je hranica tachykardie ale pokial EKG a echo neukazuju nejake deviacie tak by som to neriesil.

Matooooo5ooo

no mám skôr 85-92 stále :/ čítal som že normálne je 50-60, cyklisti vraj majú aj 40.. a čím je tep väčší, tým srdce skôr odíde

IgorDS

Ahoj, tep 80 v kľude nie je zas taká tragédia, to že sa ti mení počas nádychu/výdychu je úplne v poriadku. Odporučil by som navštíviť obvodného nech ťa pošle na kardiológiu a nedepkovať tu, to ti určite nepomôže :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk