Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Medicína

Príspevok v téme: Medicína

Čaute! Som síce iba prvák na gymnáziu, ale predsa sa už začínam zaujímať o výšku. Na 100% by som chcel ísť na medinu. Chcem sa vás opýtať, čo je podľa vás dobré učiť sa ( viem BIO+CHEM+ FYZ), myslím z akých učebníc pod. Zapájať sa do nejakých projektov a seminárov? Ale hlavne, ako sa učiť, aby som mal aspoň akú-takú šancu sa tam v štvrtáku dostať? Dík za rady. ;)

Dadula56

Fifi, na 3 krat sa tam dostavali ludia, ked este platilo, ze tie prijimacky bolo treba spravit na vybornu, celkovo ked este skolstvo bolo v trocha inom stave ako je teraz, ked studuje kazda nula. Ak su tvoje kamaratky priklad z terajsej doby a bolo to na SVK, tak na tu skolu jednoducho nemaju, pretoze urobit tie prijimacky je najmenej a to najlahsie, co ich pocas studia tam caka. Zrejme vyletia uz v prvom, pripadne potom na anatomii alebo interne. Sorry. A ja si to nevycuciavam z prstu, ja to mam od samotnych studentov (ktori to aj uspesne dostudovali, mozno tam bude pes zakopany).

0vecka

ja poznam 5 ludi co studuju alebo studovali medicinu v BA a vsetci sa tam dostali na prvy krat. Podla mna to zase az take tazke nieje ale vyzaduje to plno casu. V podstate co viem jedna holka sa ucila ak nebola v skole od 10 00 do 19 00 kazdy den.

Zase nejaky typek v posilovni mi vravel ze sa anatomiu ucil dva mesiace ale ten mal asi dobru pamet.

Kazdopadne dostat sa na skolu ak sa budes na primacky poctivo pripravovat, tusim sa daju zaplatit nejake kurzy, tak sa asi dostanes ale musis byt s tym uzrozumeny ze ti to dost pozerie tvoj volny cas.

kablica

presne tak, nie je ziany problem dostat sa na medicinu, staci sa naucit otazky. Samozrejme, kto ma v hlave vykradnute, ten sa nedostane, to je jasne..

dfhf

tie tvoje kamaraatky na tu medicinu asi velmi nemaju. ked si naucena na prijimacky a spravis ich na vybornu tak nieje problem sa dostat na medicinu predsa

Fifi456

Ste normálny ? mám 2 kamarátky, kt. sa na medinu dostali na 3 krát, a spoznali tam ďalších ľudí, ktorý boli na tom podobne, ani tento rok neprijali moju kamarátku. Vieš ako to chodí ? Prihoď dekanovi pol miliona a si tam ... a vy netrepne ked neviete .....

Dadula56

Dostat sa tam nie je az taky problem, problem zacina, ked sa tam chces udrzat. Je fajn, ze to skoro riesis, ale minimalne do 3. mas cas. Potom si treba v skole navolit maturitne predmety (tie ktore vyssie spominas) a zohnat si podklady k prijimackam, najlepsie ist na kurz. Ak si takto cielavedomy, tak skor uvazuj, ci by si nechcel ist pracovat potom do zahranicia, pripadne tam aj studovat, teda zamerat sa mozno na jazyky. Tam uz samozrejme budu podmienky ine, ale o to kvalitnejsie vzdelanie dostanes. Totiz v sucasnosti prevlada u cerstvych absloventov mediciny skor sklamanie...vzhladom na stav zdravotnictva a neskutocne rodinkarstvo, uplatkarstvo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Medicína - Fórum - ZDRAVIE.sk