Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa uvolniť?

Príspevok v téme: Ako sa uvolniť?
kvietok91P

Pekný večer prajem, viac ako 2 mesiace sa stretávam s jedným mužom. Povahovo je to môj "vysnívaný princ" a je aj velmi príťažlivý. Mám však nejaký blok a nedokážem sa s nim intímne zblížiť, zatial sme sa len bozkávali. Vzrušuje ma aj všetko z tejto stránky je v poriadku, ale vždy ked to má prísť tak sa nedokážem natolko uvolniť pritom nieje môj prvy. Z mojej aj z jeho strany to nieje uz len randenie ale aj niečo viac, asi sa bojím že ho sklamem alebo čo :(. Ja mam 23 on 29 takže niesme pubertiaci. Nikdy sa mi nič také nestalo a nviem si s tym rady. On ma do ničoho nenuti aj ked vidno, že by chcel. Viete mi poriadiť čo robiť alebo čo sa so mnou vlastne deje? dakujem

suineg

haha, no v čom to asi bude, je tu možnosť, že si v tom až po uši a si z toho tak moc paf, nikedy takéto začiatky môžu prerásť do krásneho dlhodobého vzťahu, raz to prelomíš tak o čo zatiaľ ide, dva mesiace to je len začiatok toho najkrajšieho obdobia vo vzťahu tak si to užívaj plnými dúškami

jedulka

:( smůla, pak už jen toho panáka, to říkávala moje kamarádka... na mě to nezabírá,jak si přihnu,začnu mužským pokolením pohrdat :(

jedulka

...proč je žena bloknutá...nedostatek sebevědomí,ženskosti,strach,podceňování atd ... Kdy je žena nejvíc uvolněná? Mezi 5-7 hodinou ranní,když si pěkně spí.Popovídejte si o tom a otevřeně.Dej mu,jestli tedy spolu bydlíte 14 dní na to aby si tě "vzal" kdykoli bude on chtít v tomhle čase.Ještě úplně neprobuzená,uvolněná,žádné předehry,jen líbání a rovnou na věc:)Za výsledek ručím:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.