Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach z úst

Príspevok v téme: Zapach z úst
M4rkus

Dobrý deň. Mám 14 rokov ale nikdy som ešte nemal problémy s páchnutím s úst. čítal som že naš mozog nevníma zapach na mne len na iných .... lenže ja tom mám prave naopak. Mám divný pocit v ústach neviem to opísať .... Mám pocit že mi páchne z ust ale ked si dýchnem do ruky tak nič necítim ale že vobec nikdy. Zuby si umývam pravidelne večer ráno a dakedy aj cez deň .... Ako mám zistiť či mi fakt páchne z úst inak ako sa na to dakoho opýtať? Mam také akoby teplo v ústach .....a odkedy to pocitujem tak mám pocit že mi smrdí z úst ale ako to mam zistiť či je to pravda? Okrem toho pýtania pravdaže ... a ako sa da proti zapachu brániť? Používam ústnu vodu , kvoli tomu pocitu som začal piť denne 3 a viac litrov vody neustále nosím prazdne flaše dole .... dakujem za radu. PS: je šanca že to len ja si myslím že mi páchne z úst ale pritom to neni pravda?

erdžaaa

Ahoj.
Úplne ťa chápem.:,mne sa robilo to isté.
Keď som bola v škole,stále som mala teplo v ústach a hovorí sa mi to blbo,a zaujímavé bolo,že vždy keď som bola pri niekom ja,tak tam smrdelo.
Raz všetci okolo mňa si zapchávali nosy,až tak to tam smrdelo.
Ja som proste ničomu nechápala.
Dodržujem presnú hygienu,všetko,rôzne voňavky,dezodoranty,ale aj tak nič.
Nakoniec mi pomohol *C*I*T*RÓ*N !
áno.Dala som si iba jeho kôru do úst a žuvala som ju asi minútu aj keď to bolo príšerné,ale potom som sa cítila perfektne.ešte som citrónovú šťavu vypila a nemohla som tomu uveriť.taký svieži dych,cítila/cítim sa perfektne.Citrónová šťava sa použiva aj ako ústna voda takže stači ju mať minútu v ústach.Ak neveríš,kukni si to na internete a všade to nájdeš.čistí baktérie a odstraňuje úplne zápach z úst.Je to naozaj perfektné.;)

michael 1

čo tu na nás hráš chod za rodičmi a tí ti povedia či ti páchne alebo nepaáchne z úst tak páchne alebo nepáchne Ak páchne tak ti dám radu ale takto čo ti na to mám odpovedať

M4rkus

Nie necitím nič ale že doslova nič citím to čo vždy .... ale mam divný pocit z úst osobne aj ked som sa pýtal dakoho že či mi pachne z úst tak povedali že nie ale nikomu nemôžeš veriť .... A na vyhladávači som toho našiel dosť ale nič o tom ked že ked si dýchnem do ruk tak či budem citiť zapach alebo nie ... lebo ja nič necitím ... tak je možne aby mi páchlo z úst?

dilmah

A cítiš zápach, keď si dýchneš do rúk? Môjmu nadriadenému tak zapácha z úst, že keď so mnou komunikuje snažím sa nedýchať...to je zápach...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach z úst - Fórum - ZDRAVIE.sk