Chorobná lenivosť

Príspevok v téme: Chorobná lenivosť
hakybaky

Mám jeden veľký problém, ktorý je takým koreňom všetkých vedľajších problémov. Je to moja neskutočná lenivosť. Neviem sa k ničomu prinútiť, niečo spraviť, proste si vždy poviem, že to nechám na potom alebo väčšinou sa riadim vetou "nejak bolo nejak bude". Som tam lenivá, že už sa mi nechce/vlastne ja už ani nemyslím. Úplne som vypnutá, keď mám nad niečím premýšľať. Je veľa toho, k čomu sa nemôžem dokopať.
Ako sa mám premôcť robiť veci ktoré chcem?

dfhdhjfd

ja mam ten isty problem, dokonca som sa aj na VS vykaslala kvoli lenivosti. nerobim nic , iba to co musim. cely den premyslam ze pojdem do obchodu a navarim a pritom cely den len doma prelezim a rozmyslam o tom co treba spravit a nakoniec nespravim absolutne nic. nic pre seba nerobim aj ked viem ze by som mala.. vstanem rano do prace lebo musim a aj to sa mi tam nechce ist. este ze mam rpiatela a ked sa spolu dohodneme tak niekam ideme. inac by som len sedela doma alebo isla akurat tak na nakup... neviem sa prinutit nic pre seba urobit, ako ist si zabehat zacvicit. vobec nic.. ale nemavam vobec depresie, teda sem tam z toho ze som strasne pribrala a tak, ale zase to su take normalne depresie, teda ani neviem ci to mam nazyvat depresie

jedulka

... jestli jsi jen unavená a nebo je ti něco jiného, si vyzkoušej sama na sobě.Vydej se na hodinovou procházku, jestliže přijdeš jen unavená a hned si jak jinak lehneš, jsi opravdu lenivá.Budeš-li mít pocity úzkosti, nevolnosti, závratě, tremor, dojdi k lékaři,z toho se sama bez nich nedostaneš ....

iXiX-stá

hej ,treba si urobit vysoku skolu ,utekat do sveta a ocakavat ,ze sa mi dostane za minimum usilia ,maximum vyhod ..... na Slovensku si vela ludi pripada ako odpad v lahodnej fazone s papierom ci titulom a ......... vsak nejako bolo a nejako bude

pozorpozor

ja som bol podobny preto som odysiel zo slovenska,zijem v zahranici a to ma prinutilo s o seba starat,zit,lenivost je uz minulost

Lulu2011

Niektori maju na to invalidku a volaju to depresia :)) si len mozno unavena z bezneho zivota, chyba ti iskra, nieco preco by si mala chut robit aj nutne veci, ktore ta bavia menej