Garnier roll on na ploche brusko:)

ALLISSON

Joj ženy moje,nič v zlom ale je pekné naivné myslieť si,že si dám krémik a celuša a tuk je razom preč.To by bolo sakra jednoduché,myslím si,že ak sa Vám zdá ,že Vám to pomohlo tak je to akurát dobry placebo efekt nič viac...akurát niekomu dobre do vačku sype.

jenny0306

Žiadne krémiky nepomáhajú. Choďte každý deň pol hodku behávať a potom pár brušákov. Za mesiac sa dostavia výsledky.

mnamka257

take nieco existuje-mne sa totiz zacalo trochu gulatit brusko.predtym som ho mala pekne ploche a teraz neviem co s adeje.

monave

Ahojte dievčatá. Ak smiem poradiť z vlastnej skúsenosti, tak mne nepomohol ani Garnier, ani Nivea, ale jediné čo mi zabralo a pomohlo je Avon. Používala som anticelulitídnu emulziu od Avonu a dokonca mi to pomohlo aj ubrať z obvodu. Je tam aj prípravok z radu anew, ten používala sesternica a je síce drahší, ale ešte viac účinnejší. No ale je pravda, že nie každému všetko zaberie.Ale oplatí sa vyskúšať lebo ak zaberie, tak to stojí za to. :-) a treba používať tak ako píšu.

Micurka

ja som si to včera kúpila a aj žlté telové mlieko, ktoré je úžasné ... včera som sa natierala večer ale od dnes sa budem 2x za deň :) tak uvidíme... ale ja som mala krém na celulitídu tiež tvarovací ten bol z Kauflandu a je tiež výborný ... a je omnoho lacnejší. Len som chcela už vyskúšat aj Garnier - veď tolko o tom básnia...

garnierka

Celu zltu sadu garnier odporucam vsetkym zenam. Naozaj krasne spevnuje pokozku tela a co je hlavne - zbavuje nas celulitidy :) Ale musite to pouzivat pravidelne rano a vecer. Inak vysledky necakajte

roll-on

garnier roll-on na celulitidu naozaj pomaha...Pouzivam ho ne stehna aje to ok :) myslela som, ze to nepomoze ale vysledky su jasne :)

nikkusik

boooshe newerte tomu woobec...ja mam skorro 15 rokow...kupila som si roll on na brucho pouziwam tho uz 2 tyzdne a nic ..etste k tomu aj cwicim pol hodinu denne a uplne nic niiic podla mna je tho strata penazi....

marisssa

aj tak neverim, zeby obycajny kreem sa dokazal tak popasovat s nasim telom a tukovymi vankusikmi, ci celulititou.ved tolko je tych kremov uz, ze keby vsetky fungovali, neboli by uz vobec obezni ludia..
jasne, ked popri tom sportujete a dobre sa stravujete, tak je jasne, ze chudnete viac menej z toho a ten krem je skor pre vylepsenie psychiky.a myslite si, ze to pomaha...