Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samota

Príspevok v téme: Samota
Monii

dobrý večer.. takže som prvý rok na intráku.. som tu asi mesiac, zo začiatku som si aj našla nejakých kamarátov tak som bola rada, že tu nebudem sama ako prst.. každý večer sme si ako partia chodili sadnúť ku niekomu na izbu a podobne... a dnes, oni všetci boli a mne nikto nič nepovedal ani ma nikam nevolali.. počula som ich na chodbe.. aj som išla popri nich, iba sa poydrarvili a nikto nič... teraz nás aj čakajú beánie, kam sme sa chystali všetci spolu... ale keď mňa teraz takto vyčlenili, neviem prečo, mám tam vôbec chodiť? cítim sa už teraz hlúpo.... :( len sedím sama na izbe a mám chuť plakať a skočiť z okna... :(

Monii

nepýtala som sa, príde mi to blbé... no len ako si nájdem nových kamarátov? nie je to také jednoduché... do školy chodím do TT

lia369

Ahoj monnii,
netrap sa kvoli takým ľuďom a uvidíš buď sa to zlepší, alebo si nájdeš nových kamarátov :)a skúšala si sa ich spýtať prečo ťa nezavolali?
a kde to chodíš na školu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samota - Fórum - ZDRAVIE.sk