Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravidlené žutie klinčeka

agartio2

Jedine negativum, ktore som pocul v suvislosti s klincekom je, ze u niektorych ludi mozu tie latky z neho zatazovat pecen, lebo sa ich tazko zbavuje. Mozu. To znamena, ze nemusia a nie u kazdeho.

3 klinceky to je nic. Ja riesim ovela vacsie mnozstva, cca 2 gramy denne pomletych klincekov. To je aj 20-30 klincekov denne. Tieto vacsie mnozstva sa pouzivaju proti parazitom. Pytal som sa niektorych liecitelov, a niektori povedali, ze nic nehrozi, jeden hovoril o tom, ze to moze pecen horsie znasat z dlhodobeho hladiska. No tam sme sa bavili o brani 2 gramov klincekov denne.

Preto si myslim, ze 3 klinceky denne nepredstavuju ziaden problem. Takze kludne pokracuj. Ved i cinsky cisar to vyzadoval mat v ustach, ked s nim niekto hovoril, ako sa docitas v clankoch o klinceku.
A navyse, to aj dezinfikuje dasna a zuby, takze i zuby budes mat zdravsie vdaka tomu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pravidlené žutie klinčeka - Fórum - ZDRAVIE.sk