Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neziadana - zakazanie navstevy, aj tak pride

Príspevok v téme: Neziadana - zakazanie navstevy, aj tak pride
iu

Zdravím, máme dvaja súrodenci ešte jednu mladšiu sestru. Tá je na nas zlá, nadava nám, vyhráža sa nám.
Ked chcela k nám prísť, povedali sme do telefónu jej dcere, že ona môže, ale mama nech nechodí. Na druhý deň zazvonil zvonek, pri bránke v RD bola dcéra teda neter, jej manžel a malé dievčatko. Keď tam nebola mama, išiel som odomknut. Keď som odomkol, vtedy sa otvorili dvere auta, s ktorého vystúpila aj neželana sestra. Bolo to pri ceste,nechcel som robiť ostudu, tak som ich všetkých pustil. Ale sestra si určila svoju "hovorkyňu" dcéru. Tá spustila na nás spŕšku nadávok, osočování. Dôvod: podvodne si celé imanie, t.j. dom, interiér, hospodársku budovu, aj ovocnu záhradu prepisala na seba. Ako ? Pán Boh vie. Lebo keď máš peniaze, môžeš aj v pekle zmrzlinu lízať. Musela podplatiť psychiatra, ktorý nás oboch "uznal" za nesvojpravnych. Napísala mi SMS-ku: Aby vás niekto z domu nevyhnal, alebo aby ste ho znerozvaznosti niekomu nedarovali, toto sa už nemôže stat. Neni na Slovensku organizácia, ktorá by toto riešila, iba poradí, podajte na ňu trestné oznamenie. Som po dvoch infarktoch, cievnej mozgovej prihode, a cakat smrteľný infarkt ?
Mnoho som čítal pripady na nete, aj na vidieku sa objavujú záhadne úmrtia starých ludi. Polícia má zviazané ruky, neni to dokázateľne, emocne týranie.
Čo ďalej...? Ak má niekto skúsenosť s podobným prípadom, bo by som rád, za každú radu. Ďakujem.

+

Stačí Ked doktorke povie že žije s bratom schizofrenikom. Dr.to uvedie. Ako keby povedala, že žije s diadetikom, aj toto tam uvedie.

i.u

Ovecka dôkladne si precitaj čo som písal. CHCELA nás urobiť nesvojprávnych. Ale neurobila ! Bol som na psychotest. Všetko je ok. Môžem držať "devinu"
Dobré zdravie ti Prajem.

iu

Nechcel som už nič písať, ale inšpirovala ma myšlienka na dnešný deň, ktorá hovorí o majetku. Preto, že sme veriaci kresťania, ale mladšia sestra neni, robí si posmech z nás veriacich. Dnes sme sa za ňu pomodlili sv.ruzenec v priamom prenose z francúzkych Lurd.
Keby bolo aj ona veriaca, držala by sa desatera božích prikázaní. Hlavne desiateho, aj siedmeho.

Keď, že Sv. František Assisky bol bohatý, ale dobrovoľne stál sa chudobným. Jeho výroky a modlidba su hlavne v dnešnej dobe veľmi aktuálne. Možno teraz sa dovŕši moja duševná choroba, keď som Veriaci. Pre Krista z radosťou primem, že som blázon. Modlidba Sv.Františka z Assisi..
http:jakubcata.eu
Tiež je dobré si pozrieť, hymnus lasky.
Nám môžu všetko zobrať, iba Vieru nám nik nezoberie. Súdit sa nebudem!

iu

meno-veľmi múdro píšes. Ešte si to dôkladnejšie prečítam.
Preto, že máme skoro 80 r. aj chorý, bolo nám navrhované do domova dôchodcov, čo sme odmietali. Po neustálom nahovarani, som išiel na kataster, ako je to z domom, lebo sestra nám v minulosti sľúbila jej podiel, t.j. 1/3
Keď mi úradníčka povedala, vy nemáte vôbec nič z domu. Všetko patry x...y... Tu to začalo, lebo dôchodky naše by nestačili pre pobyt v DD Predať nemôžeme už nič, teda 2/3 Sestru nahovárala, aby šla na psychiatriu, vraj má demenciu, Alheinerovho typu. Sestra nikdy nebola u psych. nechcela ísť, veď i mlady človek občas nieco zabudne. Keď tak veľmi chcela, ja som jej povedal, aj neurológ ju prípadne môže poslať na CT vysetrenie. Tiež aj psychológ ju môže vyšetriť. Nie, pôjde k psychiatrovi.
Moja úvaha: Toto bolo veľmi sofistikovane premyslené, hovoriť o nás dvoch, rôzne nezmysly. Psychiater ju neuznal za dementnu, ale MUSÍ jej uviesť nejakú dg., v opačnom pripade sa môže sťažovať pre zanedbanie vyšetrenie lekárom. Stanovil, má depresívny symptóm. Aká reč bola o mne, neviem.
Zvažujem stiahnuť Trest.oznamenie.
Malo by to "pinponkovy" efekt.
Ja poviem áno, ona, nie. Veď je celkom evidentné, že sa nemôžu dočkať nasej smrti. Veď čo už môžeš čakať, si starý, chorý, veď omnoho mladší už dávno su mŕtvi. A podobné reči. Tiež je pohodlnejšie kremacia...
Toto sa kvalifikuje ako emocne týranie.
§ 215 (?)Ďakujem za rady. Aj ja končím to "pinpongovanie" Prajem všetkým ľuďom dobrej vôle
požehnanu nedeľu. AdHOnoreJezus.

phoe

Aj keby sa jej podarilo nejakým podvodom zbaviť vás svojprávnosti a stala sa vaším zákonným zástupcom, je povinná nakladať s vaším majetkom len vo vás prospech. Ako zbavený svojprávnosti nemôžete nic darovať ani predať, preto je nezmysel tvrdiť, že prepisala dom na seba aby vás ochranila. V každom pripade choďte za pravnikom.

_meno

Ahoj iu

Z toho co citam mi je jasne ze Vasa mladsia sestra je mocnejsia nez vy a robi Vam zle.

Riesenia su : odidete, alebo sa podvolite, alebo zosilniete, alebo prejdete pod niekoho mocnejsieho.

Neviem ci ma zmysel dalej to rozoberat ..nemyslim si ze su ine moznosti, ani ze niekto na fore pride s lepsou radou. Nerozumiem preco ocakvas ze jej rodina bude drzat viac s Vami ako s nou?
A nerozumiem preco si myslis ze na sloensku kde sa vyberie 30% dani a nefunguje ani policia ani pravnictvo bude existovat organizacia na ochranu slabsich?

Nemyslim to v zlom...len je to zakon prirody, moc ludia tu nie su - silnejsi pes .... :-)
Ludia si proti tomu vymysleli rodinu a spolocenstva na chranenie.

Mozno k tomu domu : bude vam treba zaplatit pravnikov a lekarov ...nato aby ste ukazali ze ste ok..tym zaroven aj mozte napadnut umyselne nezakonne odcudzenie casti majteku a vziat jej podiel na dome...v prvom rade to vsak uz ani zdaleka nie je ani vasa sestra ani dokonca neutralny clovek - je to Vas rodinny nepriatel a preto ho tak pred rodinou prezentujte a spravajte sa k nemu tak a Ziadajte o pomoc priatelov.

Vela stastia a sil, pekny dnik iu :-)

phoe

Nezmysel. Mala som do činenia s paranoidnymi schizofrenikmi. Žijú vo svojom svete a všetko si prispôsobia svojim bludom a veria im. Jedna vec je, že tu na Slovensku a aj vo svete nefungujú veci ako by mali, že je tu korupcia atď. Ale myslieť si, že ťa len tak zbavia svojprávnosti, že ťa všetci pozorujú a že su proti tebe, je blud. Máš doklad o tom že si zbavený svojprávnosti?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neziadana - zakazanie navstevy, aj tak pride - Fórum - ZDRAVIE.sk