Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šnúra rozštep!

Zidozimeka

Šnúru som sa naučila za cca 4 mesiace s tým že som cvičila iba 2-3 krát za týždeň ( čo je dosť málo ) rozstep sa stále učím

snura

Urcite by som skusala suzukiho strecing velmi to pomaha urcite do tyzdna sa to neda naucir svaly si postupne musia zvyknut na jednotlive polohy ja cvicim iz 3,5 mesiaca a som 10 cm nad zemou

celebrita facebooková

Ja som to nikdy nevedela...ani na telesnej výchove, ani inde... rozťahovať nohy... stará panna :)

Atletika

Ja chodim uz nejaky mesiac na atletiku,a naucila som sa rozstep a snuru uz tiez skoro viem.Podla mna to nejde tak ze si povies "urobim cviky a bude to." Treba makat, behat a za mesiac to das lavou zadnou

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.