Šnúra rozštep!

Atletika

Ja chodim uz nejaky mesiac na atletiku,a naucila som sa rozstep a snuru uz tiez skoro viem.Podla mna to nejde tak ze si povies "urobim cviky a bude to." Treba makat, behat a za mesiac to das lavou zadnou

julik :D

ahoj to týždna sa tonenaučíš jedine že by si bola dooooosť ohybná-inak chce to strečinga rôznecviky na natahovanie svalov a veeeeela pokusov o roštep a šnuri (na prevu aj lavunohu ;) ) akmáš nejakúkamošku či inu znýámosť, ktorá chodí na balet alebo gymnastiku tak sa spýtaj jej ak nieskus si nájsť videá na youtube alebo aj návody na nternete ;)

lolafontain

Skusaj to tak ze natiahnes jednu nohu o nejaky predmet (napr.gauc) musis to mat v tej istej viske ako mas pas a jemne akoby poskakuj alebo si taniahuj ruku k tej nohe a potom si ju vymen.

hanciz

Ahojte ja mam 12 rokov a rozstep (mostík) som sa zacala ucit asi pred dvomi dnami a za chvilu sa priblizim az k zemi ucim sa to z dvoch cvikov ale vcera som to prehnala a teraz mam svalovicu takze mozem robit len jeden ten cvik :( takze sa radsej nikam neponahlaj

redka

no to nepojde zo dna na den... potrebujes si poriadne ponatahovat slachy upony aby ta to pustilo do takej polohy... a to jedine kazdodennymi natahovacimi cvikmi... tam nejde ani o to aku mas postavu ale ake mas "elasticke" vaziva, slachy upony...

betika

Ja by som velmi rada chcela vediet snuru :)No ale zatial ju neviem .Je mozne že dieta urobi za 3 dni snuru napríklad tak 10 ročne .A k tomu treba mat postavu stihlu alebo môže byť aj tucnejsia?????????Ak by ste vedeli prosim povedzte.

Ja :)

Ja viem rozštep :) .. Skús sa naťahovať.. Jdxine takto sa ti naučíš.. Sadni si, rozkroč nohy a musíš sa dotýkať rukou špičky a tak :) .. Ja som to vedela keď som mala 4 roky a asi do 7 no potom to nejako.. :/ teraz mám 12 a znova to viem :) ver si a dokážeš:));

Dani.frisis

aj ja viem šnúru a mám 12, a nechodila som na balet, nikdy som necvičila, ale raz som si povedala že tú šnúru jednoducho spravím, ked ju vedia aj ostatní, a raz som si sadla, a bola šnúra, odvtedy ju viem až do dneska.....a cviky vám povedať neviem, iba trošku oklamte svôj moziog po túžbe. ,-) ináč aj moja starká veddela šnúru.