Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo chcem v živote robiť...

Príspevok v téme: Neviem čo chcem v živote robiť...
zdendo84

Neviem, čo chcem v živote robiť. Som druhák na strednej škole, ktorá ma moc nebaví (koho baví). Prvý ročník prešiel strašne rýchlo, tak isto prejde aj druhý aj tretí... za chvíľu maturity a čo potom? Ja vôbec neviem , čo chcem robiť.. baví ma ekonomika, no ak sa pozriem na dnešnú situáciu na slovensku, ale aj všeobecne, ekonómov je enormné množstvo.. baví ma aj účtovníctvo, ale pracovať ako živnostník, zháňať si ľudí, to tiež nieje veľká výhra... a vysoká škola? Nie som zlý žiak, viem sa naučiť, niečo mi ide, niečo nie (nemôžem predsa všetko vedieť). Ako zistím, čo ma naozaj baví a napĺňa? Síce môžem robiť niečo, čo ma baví, ale ak mi to neprinesie peniaze, tak z radosti k práci, ktorá je slabo platená asi ťažko prežijem a osamostatním sa... Takže ako by ste to riešili? Psychológ, alebo kariérny poradca? Totižto žijem v malom meste, ktoré nemám rád a najradšej by som sa presťahoval do BA... viem, že to nebude ľahká cesta, ale ak mám nejaký cieľ, predsa len tam je tá motivácia... len neviem, čo chcem robiť, poraďte mi prosím, na nervy som z toho.. ďakujem

Alimak

Ani ja neviem čo chcem robiť v budúcnosti...v škole na nás dosť tlačia kôli tomu čo chceme ísť ďalej študovať, ale ja neviem.... mám jednotky ale nič ma nebaví tak, že by som to išla študovať

Alimak

Ani ja neviem čo chcem robiť v budúcnosti...v škole na nás dosť tlačia kôli tomu čo chceme ísť ďalej študovať, ale ja neviem.... mám jednotky ale nič ma nebaví tak, že by som to išla študovať

Alimak

Laura93

náhodou ekonomovia a účtovníci zarabajú dosť slušne a hlavne v BA kraji :) ja mam vystudovanú OA a tiez rozmyslam ze by som sla pokracovat v tomto odbore na Vysku.
Ved sa len pozri na ponuky prace, ekonomovia a uctovnici budu vzdy potrební. A nemusís robit len na zivnost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo chcem v živote robiť... - Fórum - ZDRAVIE.sk