Musím vás oboznámiť ktoré obľúbené značky slovákov sú testované na zvieratách!

Príspevok v téme: Musím vás oboznámiť ktoré obľúbené značky slovákov sú testované na zvieratách!
ochranazvery

takže vypíšem tu iba štvrtinu z toho všetkého ale aspoň tie známejšie! Ja som keď som to čítala mala som otvorené ústa dokorán a opakovala že aký sme to chuji!
Miss Sporty, DOVE, Rimel, Gillette, ORAL-B, Max Factor, značka - R&G, Ariel, Max, Lenor, Pampers, Always, Pantene, Head&shoulders, Bledn-a-med, Blend-a-dent, Hugo Boss, Old Spise, Plora, Rama, Calippo, Cornetto, Magnum, IGLO, Cif, Confort, Domestos, SUN, REXONA, Calvin Klein, Lux, SIGNAL, TIMOTEI
Takže skoro všetky veci mám doma a teraz sa toto dozviem ? .. srdce mi puká a práve som si zmyla vlasy DOVE bože môj čo sa to deje na tejto planéte! ak niekto má záujem pošlem mu stránku vecí ktoré sa testujú a ktoré sa netestujú na zvieratách-je ich podstatne menej :/ Keď si predstavujem ako pri tom tie zvieratá trpeli och.

biela mačka3

Značka My Body je testovaná na zvieratkách? Lebo nenašla som ju ani medzi testovanými, ani medzi netestovanými. A čo také značky ako Fyto a AB Kozmetika?

dee8

moji zlati, keby sa netestovalo na zvieratkach, tak sme uz davno mrtvi, lebo by nas skolila aj obycajna nadcha.....odjakziva sa robili vyskumy najprv na zvieratach, aby sa otestovali ucinky liekov, priebeh chorob....samozrejme teraz uz existuju aj nove postupy a som za, ale treba si uvedomit, ze mnohokrat je to proste nevyhnutne, ved cela medicina je na tom zalozena...

GoFruit

www.peta.org
Tu je zoznam od PETA vsetkych medzinarodnych znaciek co testuju na zvieratach.

Inac ja som dnes kukla na vlhcene obrusky ktore pouzivam ma synovu ritku a maju ze netestuju na zvieratach a ze vysadzaju pre buduce deti stromy a ze obal je kompostovatelny. A samozrejme su z bio bavlny.

ochranazvery

ja o tom dobre viem a žijem na dedine..viem že sa to robí sekorou ale pištoľou ale podľa teba to nieje rýchla smrť? veď sliepke husi alebo kačici krk odrežeš za 3 sekundy ale vieš čo je to odrezať hlavu býkovi ktorému keď sa dostanú ku mieche prejde aj 10 min? je to úplne iné takže s tebou nesúhlasím ale nechcem aby sa tu robili rozbroje je to každého názor :)

Prezývka55

ochranazvery bezne sa na dedinach zabija napr svina jetecnou zbranou. to je taka pistolka prilozi sa to k hlave a stlaci. z nej vyjde taky kolik a rozrazi prasatu lebku. niekedy sa stava ze ta lebka sa jej nerozrazi a proste svina zije ako keby nic, no a vtedy sa pouzije stary dobry nozik.
Neviem odkial si ale tento postup je na slovensku bezny od kedy sa tu chovaju osipane a nikto ich nicim neomracuje ani neuspava.
Zvieratam ako kuram kackam sa usekava hlava so sekerou.

Ved uz len ten zamer ze chovas tieto zvierata na maso znaci to ze ich zabijes.

ochranazvery

ako spozoroval si že by som robila rozdiel medzi kurou a psom ? .... Kedže som chcela upozorniť na to pretože žiadne zviera nemôže byť mučené. Býka ktorého podrezali nožom zaživa a neomráčili ho aby to zviera necítilo bolesť majú teraz problémy z políciou. Zviera umieralo pomaly bez omráčenia. Keď tak tak aspoň nech tie zvieratá uspia alebo čo ale nie za plného vedomia ..

Prezývka55

vsetko sa testuje na zvieratach pocnuc potravinami po lieky chemikalie postreky. Ved su chovy zamerane len na to. Tak ako kury ktore sa chovaju na maso, svine, byky... atd.
A aky je rozdiel medzi psom a kurou alebo opicou v tejto suvislosti?
Ziaden, clovek ma prioritu vzdy, dokial sa nenajdu nejaky alieni ktori si budu farmit nas zatial sme top.