Musím vás oboznámiť ktoré obľúbené značky slovákov sú testované na zvieratách!

Príspevok v téme: Musím vás oboznámiť ktoré obľúbené značky slovákov sú testované na zvieratách!
ochranazvery

takže vypíšem tu iba štvrtinu z toho všetkého ale aspoň tie známejšie! Ja som keď som to čítala mala som otvorené ústa dokorán a opakovala že aký sme to chuji!
Miss Sporty, DOVE, Rimel, Gillette, ORAL-B, Max Factor, značka - R&G, Ariel, Max, Lenor, Pampers, Always, Pantene, Head&shoulders, Bledn-a-med, Blend-a-dent, Hugo Boss, Old Spise, Plora, Rama, Calippo, Cornetto, Magnum, IGLO, Cif, Confort, Domestos, SUN, REXONA, Calvin Klein, Lux, SIGNAL, TIMOTEI
Takže skoro všetky veci mám doma a teraz sa toto dozviem ? .. srdce mi puká a práve som si zmyla vlasy DOVE bože môj čo sa to deje na tejto planéte! ak niekto má záujem pošlem mu stránku vecí ktoré sa testujú a ktoré sa netestujú na zvieratách-je ich podstatne menej :/ Keď si predstavujem ako pri tom tie zvieratá trpeli och.

betrica

uz davno o tom viem... a kedze mam cas chodit vypisovat na tuto stranku tak mam aj raz za mesiac cas si objednat domacu kozmetiku...napr. sashe.sk

Žužova

Asi tak , je to velmi smutné že sa to deje aj ja som pred pár rokmi velice riešila tuto problematiku ,no dove niveu a ostatné produkty využívam srále a aj budem,bohužial nemám čas ani prachy a ani energiu stále vyhladávat produkty netestované ,takže bohužial.. je pekné že sa o to tak zaujímaš ale je to každého vec..každý o tom vie no nič stým nenarobí... neccheš zabit ani jeden život,ver mi neni to možné.. v tejto dobe nie..
Keby to chcu radšej testovat na vrahoch ,psychopatoch atd..

jkhh

predpokladam, zeked si chora beries lieky, ked t anieco boli, beries lieky, ked mas nadchu, das si kvapky do nosa atd... to ti nevadi ze to vsetko je testovane na zvieratach??? robis tu velku propagandu proti kozmetike, lebo to je IN ale aby si si nieco o tom pozistovala.. iba o co sa tebe hodi a ides tu kazat co maju ludia robit

ochranazvery

mne je to jedno kludne si to kupuj. Ja vo svojom živote nechcem mať narováši ani jeden život!! a teraz sa s tým akože chváliš alebo čo? čo nás potom tu ide o to aby to prestalo!!

H&M

dik za zoznam. produkty tych znaciek budem odteraz pouzivat este radsej, kedze viem, ze tym ze su kvalitne otestovane, su aj odhalene vsetky neziaduce ucinky a moje zdravie je tak v bezpeci.
este raz dik

ochranazvery

uff ja som toľko petícií podpísala že si už nepamätám čo som to vlastne podpísala. Istotne si pamätám na petíciu proti zvieratám v cirkuse, aj proti psím zápasom,aj proti testom na zvieratách a tiež si pamätám že všetky boli buď po anglicky alebo rumunsky. A nazbieralo sa ich strašne mooc :) Inač ak má niekto záujem o ručne spísané petície proti zvieratám v cirkusoch rada mu pošlem stránku kde sa dá vytlačiť hárok papiera. Pretože sa stalo že elektronické neprijala vláda že iba ručne spísané tak musíme začať odznova. Dúfam že spoločným úsilím to dokážeme :)