Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy, čo hovorite na umelé mihalnice?

Fleur-de-lis

podľa mňa to vyzerá neprirodzene a smiešne. Ako také bábiky. K tomu ešte červené líčka a môže sa ísť na karneval....

mihalnicka

osobnu skusenost nemam ale vidim svoju mamu ako si ich casto lepi. pouziva trsy nie tie v celku. a hocikedy jej to odpadne a vyzera to komicky :D a upozornujem ze nepouziva ziadne lacne smejdy co kupi v obchode vsetko za jedno euro :) a sice to vyzera dobre ale ked si ich da dole tak uz nema ziadne svoje mihalnice. dala si ich raz na vynimocnu spolocensku akciu zapacilo sa jej to a uz je to vyse roka co si lepi. aj by chcela prestat ale hanbi sa chodit bez mihalnic a neviem ako dlho potrva kym jej dorastu vlastne. na jednej strane ma vyhodu ze usetri cas malovanim a na spiralach na druhej strane ma komplex ze si ich uz stale musi lepit. ako paci sa mi to.ale ak by som si mala vybrat tak urcite nie. aspon nie dlhodobo

Dominika1127

Áno mám stým velmi dobré skusenosti:) mne osobne to vydrží max. 5 dní pretože ja velmi "bujaro" spím :D a je to výhoda ze si to rano nemusiš malovať a je to cenovo dostupné :)) ale ja osobne ich viem spravit niekomu inému ale sebe nie :((

Nika1568554

Wikimon - áno , presne o tých som hovorila, je to podla mna aj veľmi praktické, nemusíš to kazdé ráno malovat atd. a vydrzí to :) Ja si tiez myslim, ze to vyzerá krásne , i ked tu padli aj iné názory. Dá sa vybrať aj veľkost? Teda proste, že také primerane dlhé aby to nepôsobilo umelo. Pokúsim sa poobzerat si tie ceny a podobne, snád sa to bude dať i lacnejšie ako za 100, ale vdaka za radu:) Ak si ich dáš urobit v blizkej buducnosti, tak určite sem napíš ako si s nimi spokojná a kolko ta to vyšlo :)

Wikimon

Chruna predpokladam ze Nika sa pytala nie na tie co si doma sama nalepis ale na tie co ti dve hodiny robia v studiu ... :) ... a Nika skusenosti s nimi nemam ale osobne sa nane chystam aj ked neviem kedy v zdialenej buducnosti lebo cenovo to je celkom dost drahe ale zalezi to od studia ..kazde stuio ma ine ceny .. dade mozes zane zaplatit aj 100 a dade aj 20 ... a niekde tie za 100 urobia na hovno a niekde tie za 20 uzasne .. hlavne sa pokukaj po skusenostiacch zo studiami v tvojom okoli lebo problemy s tym nechci mat .. :/ ... a vydrzia tak asi tri tyzdne ale musis chodit na doplnanie podla mna umele mihalnice je uplne super vec pre zeny ktore maju malinke mihalnice lebo vyzeraju fakt krasne su dlhe a vyzeraju prirodzene .. ja vrele odporucam ... :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.