Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo na popáleniny?

Príspevok v téme: Čo na popáleniny?
18Deniska

Vďaka mojej šikovnosti som sa pred troma dňami popálila na brade. Prvý deň som mala len červený fľak, na druhý deň mi čiastočne zliezla koža a dnes sa mi tam vytvorili malé pľuzgieriky. Je to dosť bolestivé. Popálenina je veľká cca 3cm x 2cm. Viete mi poradiť nejakú masť, prípadne obklad ktorý by pomohol ?

Ivka 1

Presne tak, len aloe first je potrebné mať doma :) Ja som si nedávno vyliala obsah termosky s čerstvo uvareným čajom na ruku, ruka síce bola červená až bordová ale vďaka tomu,že som si hneď začala na ňu striekať aloe first, pľuzgieriky nenaskočili a ruka bola na druhý deň v úplnom poriadku. Sudokrém je tiež super, nemám ho síce vyskúšaný na popáleniny ale veľmi pekne hojí zapáreniny a preležaniny.

Ivka 1

Škoda ,že si nemala doma spray aloe , keď sa popálenina ošetrí okamžite,pokožka sa rýchlo ukľudní a k vytvoreniu pľuzgierikov zvyčajne nedôjde. Tak teraz už len ošetrovať Panthenolom alebo mastičkou Infadolan.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo na popáleniny? - Fórum - ZDRAVIE.sk