Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mam schudnúť

pomocnica

adamko11 - kľudne by si mohol pribrať ešte 3 kg! a 15 kg? si zošalel? Máš super váhu, tak nerob blbosti, keď máš zle vyformované telo, tak začni cvičiť aby si sa dopracoval k svalom. :)

dioridy

Skús spojiť pohyb ako korčule, bicykel so stravou v menších dávkach poprípade na väčšie množstvo diétu - najmenej škodlivé je asi ketónová diéta ale pod odborným dozorom vieš aby ťa niekto pozoroval a keby išlo niečo inak ako má tak to spravia :) Skús :)

neviem co robit pomoc

Ahoj mam 13 rokov a okolo 80-85kg....poradte mi.....som zufala...... Leto je za rohom a ja musim schudnúť rychlo do plaviek.....pomoc

sasu

dobry den mam 13 rokov 160cm a 55kg,cvicim kazdy den 2O-30minut po 19:00 nic nejem toto robim uz mesiac a nic sa so mnou nedeje pomozte mi prosim (neni mi dobre ked som takato ...)

schudnite

Na schudnutie je nevyhnutný pohyb, zdravá strava a hlavne trpezlivosť. Existuje množstvo rôznorodých diét, v mojom blogu som vytvoril zoznam tých najznámejších:
www.chudnutie-priberanie.sk

Bubenka123

Ahojte mám 13 výška:175cm a váha:62,4 kg ako do mesiaca schudnúť aspoň na 55 kg :) :(
Cvičím často ... chodím behať aj na nete pozerám videa aj doma svičím(brušáky,drepy,kliky) alestále nič ... Už som prestala jesť čokolády,čipsy a piť sladké malinovky... ovocie si dávam do obeda a zeleninu po obede .... už jem pomerne menej ale stále neviem čo ďalej . Samozrejme prosím berte na vedomie že do fitka je to ťažké chodiť keď peniaze nepadajú z neba a tabletky brať nechcem tak prosím poradťe mi ... :) do mesiaca musím schudnúť!!!

antiana

ivana gaziov - preboha dievča sa uvedom, najprv sa nauč pravopis a potom píš, v dvoch vetách toľko chýb!...

ivana gaziov

ahojte chcela bi som abi ste mi pomohli shudnut ale nevjem ako mam iba 16 rokov a vazim 88 kg prosim pomohnite mi lebo nevjem co mam robit prosim pomohnite mi ake mam jedla jest abo co mam robit abo ake tabletki mam pit prosim momohnite mi ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mam schudnúť - Fórum - ZDRAVIE.sk