Celibát v manželstve

drllo

slovenkajana:žila si tak 23 rokov?och dúfam že ja tak nebudem, niesi predsta matka tereza, ako manželský slub je jedna vec a to že tvojmu manželovi sa nechce alebo neviem aký problém má to si nespomenula,podla mna by si sa s ním o tom mala porozprávať úplne narovinu a ked uvidíš že to nechce a nemieni riešiť začni si život riešiť sama ty,bud mimonaželsky alebo ako rozvedená predpokladám že deti máte už odrastené, zamysli sa chceš takto už žiť do konca života?niekedy človek musí potlačiť svoje pocity lútosti voči tomu druhému a uvedomiť si vlastnú hodnotu a vlastné túžby, nepotláčala si seba samú dosť tých 23 rokov, nebolo toho dosť?neviem aký máte spolu inak vzťah ale toto je fakt smutné a trápi to nielen teba, držím palce a drž sa:)

Bajaja525

inak mohol by mat voci tebe aspon tolko ohladuplnosti ze by ta uspokojil rukou, pripadne vibratorom.

ak samozrejme by ti stacilo taketo riesenie. otom si sa snim nebavila?

slovenkajana

Fleur-de-lis pytam sa vseobecne, lebo nemam v umysle tu s laikmi analyzovat problematiku(v zopar prispevkoch pismenkovanim to nie je ani mozne), analyza sa deje na sedeniach s PhDr.

moja otazka sa tyka skor subjektivneho pohladu zien a ich nazor na riesenie v pripade keby sa v podobnej situacii ocitli.

bb-klon

No byt mojou manzelkou ty LILA ,tak ako prve ta pretahujem a az potom rozkazujem
Tu je to spravne ,kvoli tebe som toto pridal do inej temy LILINA

LILIII

bb-klona si nevsimajte ,nazorovo by som ho prirovnala k obyvatelstvu Kandaharu ,lebo on si mysli ,ze zena ma v manzelstve len a len povinnosti !

Fleur-de-lis

ono vlastne tu rovno píšeš, že je podpriemerný v tejto oblasti. Vie to, že si to o ňom myslíš? Zrejme áno, či? To ho určite demotivuje tiež.
Podľa mňa by mohlo pomôcť ho trošku oceniť v rôznych oblastiach, že je dobrý manžel, šikovný v tom a tom, že si rada, že ho máš. Aby mal pocit, že je vážený a potrebný a pre teba dosť dobrý a že ho prijímaš a vážiš si ho.
A v tom, čo mu nejde ho viesť, a nie kritizovať.
Podľa mňa by mu to dodalo chuť... Ak tam nie sú iné vážnejšie dôvody.

Fleur-de-lis

ja som napísala, že mám ten pocit, nie že to tak určite je, tak sa nehnevaj,hmm :)
A ten pocit mám preto, že sa pýtaš na fóre veľmi všeobecne, že čo s tým. Ale tam je dôležitý dôvod, prečo to tvoj manžel nechce. A keby si ten dôvod vedela, tak by si ho zrejme konkretizovala alebo by si sama prišla na to, ako to vyriešiť.
Mne z toho proste vyšlo, že nevieš prečo nechce. Ak som príliš rýchlo odsúdila situáciu, tak ma to mrzí.

Tak ja neviem, vieš teda prečo nemá záujem? Inak radiť je len skúšať naslepo...