Celibát v manželstve

Ona

bb-klon Zena je svojpravna, ma na starosti to, co chce nie to, co chces ty, nemusis tu vykrikovat a ukazovat svoje typicke muzske ego

slovenkajana

Fleur-de-lis k psychologicke uz chodim.

...a z par riadkov usudit ze nefunguje medzi nami dovera a komunikacia... ???!
sorry, snad nemyslis vazne, ze je to objektivny pohlad.

Fleur-de-lis

podľa mňa to nie je len otázka sexu. Zrejme vo vašom vzťahu nefunguje viac vecí, a problémy v sex. oblasti sú jedným z výsledkov.
Mám pocit, že úprimnosť a komunikácia vo vašom vzťahu tiež akosi nefungujú.
Ak sa manžel hanbí s niečím zdôveriť, tak ste si za tých 23 rokov veľkú dôveru medzi sebou nevybudovali.
Možnosť je aj taká, že si veľmi kritická. Nie si náhodou perfekcionistka? Ak sa manžel pri tebe celé roky cítil ako nula (vďaka neustálej kritike) tak sa mu nečudujem, že sa sexu vyhýba.
Ak sa nedokážeš na vašu situáciu pozrieť sama v širšom kontexte, tak si daj pár stretnutí u psychológa a možno ti on pomôže nájsť koreň problému. Len ak poznáš príčinu, tak s tým môžeš niečo spraviť. Inak to budú len také krátkodobé pokusy...

LILIII

phoe .... No ak dospejem do stadia kedy MUSIM ,tak to drina je ,ale co tak nahradit slovo MUSIM -CHCEM
Ja nic nikdy robit nemusim ,takze asi bacha na mna :D

LILIII

slovenkajana ... pri tvojej otazke, ako by som riesila situaciu ja ma v prvom rade napadlo ,ze ja by som v prvom rade zacalo pochybovat o sebe . Proste mna by napadlo ,ze som pre neho malo atraktivna ,malo aktivna a neviem aka este ......
Proste co ak on po mne netuzi a tuzba je dost dolezita v partnerskom spoluziti ......

0vecka

no podla mna to po 23 rokoch uz nema sancu. Ine je ak by to nechcel pol roka. Podla mna bud milenec alebo mu dat na stare kolena kopacky.