Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevera

Príspevok v téme: Nevera
lajkula

5 rokov som s priatelom a druhykrát ma podviedol ,,, prvvykrat to bolo ked sme spolu boli rok prepacila som mu a teraz druhykrat aj ked sa len bozkaval ked bol opity ale aj tak ,,, a este k tomu pred rokom ma nechal a nasiel si inu a potom sa ku mne vratil ze ma miluje ze uz inu nechce ,, odvtedy to bolo vsetko super ale teraz som zistila ze pred 4 mesiacmi sa s jendou bozkaval ,,, najskor zapieral a potom povedal ze hej ale ze bol strasne opity a ze ma lubi ze preto mi to nepovedal ze nechce o mna prist ma 21 rokov ja 20 a nikdy som ho nepodviedla ,,, chce sa vratit ja som ho poslala kade lahsie a viem ze som urobila spravne ale strasne mi chyba stale mi pise ze ma miluje ,,, mali sme uz spolu byvat a mna to vsetko mrzi ,, aky mate nato nazor ? myslim ze kazdy normalny mi povie ze uz sa k nemu vracat nemam ,,, ja ho ignorujem nekontaktujem a neodpisujem a nedviham ale lame mi to srce :/

manzelll

hanulkova - Praveze je to teraz naopak. Kedysi som bol take stuple nemuzne nic a vekom som zmuznel a asi aj skrasnel :)
Mal som dost navrhov najma na firemnych vecierkoch a aj preto, lebo som mal veducu pracovnu poziciu.
Vsetko som to kruto posielal do prdele, aj ked to boli velmi pekne kolegyne.
Preco? Milujem manzelku, to ako sa ku mne sprava, co vsetko mi poskytuje a velmi si to vazim.
Viem ako kruto by som ju neverou ranil a viem, ze by som to cele nenapravitelne pokazil.
Ona je velmi krasna zena, ktora sa o seba stara a je ako sa hovori aj do koca aj do voza.
Vravela mi, ze ona hned podla mojich oci zbadala, ze budem takyto aky som a kaslala na to, ze nepatrim medzi frajerov.
Aj som sa chvilu cudoval, ze preco so mnou zacala chodit :)
Mame velmi intenzivny vztah - absolutna dovera, snazime sa travit co najviac casu spolu, chodime si uzivat vikendy niekam mimo domu.
Sme k sebe pozorni, nehadame sa kvoli somarinam a uvedomujeme si, ze sme tu kratko a bola by velka skoda si to tu pokazit.
Skratka sme sa nasli :)

Prezývka55

Najlepsie bude ak na toho zabudnes a druheho si najdes takeho co nechlasta. Nj na slovensku mission impossible.

hanulkova

manzell
dakujem!! dakujem ti ozaj uprimne za tvoj prispevok. nepoznam ta, ale nejako instinktivne ti verim, lebo ved preco by si tu na anonymnom fore klamal...
zaujimalo by ma ale predsa, ak sa neurazis, mohol by si aj objasnit presny dovod tvojej vernosti? neuraz sa prosim, zaujima ma to cisto z mojich subjektivnych dovodov, som uz v zrelom veku a s vernym muzom som sa este nestretla.. ci z vlastnych skusenosti, ci v okruhu znamych... co je to v tvojom pripade? nie nahodou len nedostatok prilezitosti? si si isty, ze keby sa moznost naskytla, odmietol by si? myslim ze tvoj nazor bude zaujimat tu viacere...

manzelll

hanulkova - som s manzelkou 24 rokov, nikdy som s inou zenou nespal a nikdy som ju nepodviedol, a stale ju velmi milujem, takze existujeme, len treba hladat inak ako len nabuchanych frajerikov :)

ludvonagy

to sa bude opakovat, ma k tomu sklon. ked si raz odpustila, spravil znova, tak uz sa neboji ze sa s nim rozides. alebo m u na tom nezalezi.

hanulkova

toska to napisala uplne super. bud rada, ze este nezijete spolu a nemate zalozenu rodinu.. varovanie prislo vcas... i ked, neodpustim si poznamku, ze verny chlap neexistuje, ale ked to zacalo este v rannom vztahu, je to podla mna beznadejny pripad... chod von a pozri sa kolko muzov je okolo teba!

lilyanka

dobre si urobila, len ho ďalej ignoruj, neodpovedaj, nezdvíhaj ...časom na neho zabudneš a nájdeš si lepšieho partnera, ktorý ti nebude klamať a podvádzať ťa, takého, ktorého si zaslúžiš ...zatiaľ sa venuj svojim koníčkom, chodievaj von, neseď doma a snaž sa netrápiť sa

Toska

Chce to čas,zabudnuť naňho.Najlepšie by bolo najsť si aspoň kamarata, alebo začni čitať knihy,rob čo ťa bude naplňať, hlavne sa s rozchodom vyrovnaj.Ja by som sa k nemu už nevratila.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevera - Fórum - ZDRAVIE.sk