Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdrave travenie

Príspevok v téme: Zdrave travenie
hanulkova

ja by som poprosila niekoho aby mi zhrnul, co vlastne vsetko treba uzivat na podporu zdraveho travenia. RNG radi enzymy, kyseliny, probiotika plus vsetky mozne vitaminy, ja som si uz vela z toho zaobstarala, ale pravdupovediac nerozumiem tomu celkom, co kedy a na co brat... a hlavne, to vsetko spolu dokopy a dlhodobo??
ohladom tych kyselin mam uplne najvacsi zmatok v hlave..
trapi ma naduvanie (permanentne), zahlienovanie, stolica 2xtyzdenne.. takze predpokladam ze totalne zamoreny organizmus...
velka vdaka za kazdu radu!

hanulkova

prosim niekoho kto mi vie poradit ohladom kyselin.. ktore kyseliny a naco treba davat pozor ??
uzivam aj NAC, to je vlastne tiez kyselina.. ci?

hanulkova

dakujem. takze si kupim psyllium (mozem normalne tbl v lekarni??)
a kyseliny a probiotika ktore??? moze niekto konkretne poradit?

hanulkova

no zatial mi to vychadza tak, ze kazdy den: oreganovy olej, NAC, dairy digest, jarro-zymes plus, psyllium (ktore?), a este mi chybaju kyseliny a vitaminy. vie niekto poradit konkretne? vdaka!

gruňo

Skús ALOE VERA.Vypiť 3-4 fľašky a malo by ti to prečistiť organizmus.Finančne dosť náročne.Ak tak mi napíš.:)

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin, roznych enzymov, mikrovlaknin a kvalitnycyh probiotik rozmnozenych a okupujucich creva.
Kolko komu z toho treba doplnit je individualne. Niekomu stacia len niektore enzymy, niekto potrebuje aj kyseliny a kazdy potrebujeme extra zmes mikrovlaknin kazdodenne a nasadit si kvalitne probiotika z casu na cas
Mikrovlaknin je hromada, od psylia(plevy z indickeho zrna) cez pectiny(jablka, hrusky...) arabinogalactany(stavy roznych stromov, najma smrekovec opadavy/larch)inulin napr z korenov cakanky az po glucomannan a ine.
Bez mikrovlaknin sa nedaju probiotika rozmnozit s tych malickych kapsuliek az do plneho osadenia criev, co je vahove az 1 kg. Tj na ucinnost probiotik ich treba krmit a rozmnozit aspon 1000 krat aj z tych najlepsich probiotickych kapsul.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdrave travenie - Fórum - ZDRAVIE.sk